Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Imam napolju neku sudoperu na kojoj mi treba topla voda, a trenutno imam samo hladnu. Mrzi me da kupujem protočni bojler i da ga montiram, pošto treba da dovodim struju itd, pa me zanima da li neko zna kakvi su oni instant grejači koji se kače na slavine.

 

Mislim na ovako nešto:

 

116729788_2671687383044241_3934092788955

 

 

 

Da li te stvari vrede išta?

Edited by napadaj
Link to comment
10 minutes ago, napadaj said:

Imam napolju neku sudoperu na kojoj mi treba topla voda, a trenutno imam samo hladnu. Mrzi me da kupujem protočni bojler i da ga montiram, pošto treba da dovodim struju itd, pa me zanima da li neko zna kakvi su oni instant grejači koji se kače na slavine.

 

Mislim na ovako nešto:

 

116729788_2671687383044241_3934092788955

 

 

 

Da li te stvari vrede išta?

Tom sokoćalu ne treba struja?

Link to comment

Princip je kabl, kucnatm struja i protocni bojler, drugog principa za privremena resenja nema, osim za nesrazmerno vece pare.

Obaska sto ako je pomenuta sudopera napolju treba itekako povesti racuna/zastititi od smrzavanja i ostalih ugrozavanja...

Link to comment

Realno koliko bi se akao za ovo (pošto jel treba da mu dovedeš struju, ne verujem da bilo kakve baterije mogu da postignu), stavi protočni...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Te slavine što greju vodu su teško sranje, verujte mi na reč.

 

A kome mogućnosti dozvoljavaju, neka kupi parnu stanicu, to je deseta dimenzija peglanja. 

Pitajte mene kojoj je peglanje najmrži posao usvijet.

Ko ono reče da pegla samo košulje ? Pa košulje su najgora rabota u tom segmentu :ph34r:. Tek za košulje vredi parna stanica.

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati
On 27.2.2021. at 12:54, dùda said:

Te slavine što greju vodu su teško sranje, verujte mi na reč.

 

A kome mogućnosti dozvoljavaju, neka kupi parnu stanicu, to je deseta dimenzija peglanja. 

Pitajte mene kojoj je peglanje najmrži posao usvijet.

Ko ono reče da pegla samo košulje ? Pa košulje su najgora rabota u tom segmentu :ph34r:. Tek za košulje vredi parna stanica.

 

 

Koju parnu stanicu imas, jeftina ili neka Philips, Tefal zverina? Ne znam meni skuplja obicna Philips pegla radi posao, baca paru ludacki. :D

Link to comment
4 minutes ago, Grandilof said:

 

Koju parnu stanicu imas, jeftina ili neka Philips, Tefal zverina? Ne znam meni skuplja obicna Philips pegla radi posao, baca paru ludacki. :D

Imam Tefal.

Pre toga, sredila dve braunove parne pegle, tj prestale da puštaju paru.

Peglanje je sada zajebancija :D

Link to comment

Znam da toga ima "na kilo" no došlo vreme da se menja ketler.
Imao onaj najobičniji Bosch-ov...
Imate neke preporuke?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...