Jump to content
IGNORED

Kako izgleda 1 Srbin?


Indy

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    46

  • bus

    43

  • B_B

    28

  • msmodesty

    26

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali kad u toku predigre hoćeš da gricneš parnerku za ušnu resicu?
Kakva bre predigra, vidi se da nisi praaaavi Srb :lol: wham bam thank you ma'm, sto se ono kaze u resavski okrug.
Link to comment
Kakva bre predigra, vidi se da nisi praaaavi Srb :lol: wham bam thank you ma'm, sto se ono kaze u resavski okrug.
Pa došlo brate globalno zagrevanje i do nas. Svašta čitaju žene danas u internet.
Link to comment
Meni je to objasnio 1frizer. Srpska glava izgleda kao da te neko mlatnuo lopatom po potiljku, pa ti je iz profila spljostena a iz anfasa siroka. Kada sam ga pitao odakle mu to, on mi je objasnio da su srpske majke ranije povezivale decu vrlo tvrdo u pelene i ostavljale ih da spavaju na ledjima, sa glavom koja gleda u plafon (a cije se kosti jos nisu formirale). Odatle taj spljosteni potiljak.Onda se setih slika starih solunaca, osisanih (zbog vashi) do glave. Mozda je frizer bio u pravu.
1 Srbin00009713.jpgmilan_macvan.jpg
Link to comment

srbima raste brada jos na grudnom koshu/to se zove love rug/ pa se odatle siri ka vratu i njusci. na ovoj gore slici macvana vidi se kako brije bradu na vratu da mu se ne bi spojila sa bradom na prsimasvaki srbin u inostranstvu/ako ima devojku/ placa dobru lovu na redovno depiliranje

Link to comment

Molim vas, dva primerka je sasvim dovoljan uzorak za 1 validnu generalizaciju!A otkad ste pomenuli te osmehe, planiram da ukazem da je to tako jerbo kriju zube, ali vidim i sami ste dotle dosli.

Link to comment

nadrkane suve face - ljuti, depresivni, sta ih ja znam , pre neki dan setam downtownom kad prekoputa baja...crne farmerke, neka armani ovo-ono crna kozna jakna, prada patike (cisto da se dobije komplet slika) i nadrkan sam od sebe, u momentu pogledam oko sebe,suncan dan, svi sretni, ovi ameri - konstantno nasmejani, sto fejk sto zastvarno a ovaj tip stoji i jebe kevu od nadrkanosti....i to je ona faca, gde znas da se nije njemu nista desilo da je ljut, vec konstantna potreba da se bude neki badass iz samo njemu znanih razloga...od ostalih stvari - kockaste glave (ako su malo dinarski/hercegovanci i tako to) su jedan od njih, i te tako ko da ih je neko lopatom/tiganjem mazno po potiljku... visina, moze i ne mora...ja sam 196-7 cm ali sam plav, tako da se ne uklapam..posto kontam da su pravi cestiti srbi visoki i crni (cesto pitaju dali sam nemac, ili neki rus, ukrajinac :isuse: uglavnom idu u extreme). zubi su takodje 1 uzas ...ovde nas inace ima fala qrcu taman toliko da nas zamrzis pa tako izbegavam i ne druzim se sa "nasima" :ph34r: , odem poneki put do prodavnice i kad ih cujem (ovde je uglavnom izmesano BIH/CRO/SRB pa ima onog munze-konza, u mene jaran'ca..olimoli na plazu itd ) - meni dosta svega. e da...i uvek spremni za fajt - ovakav ili onakav. - djevojke isto tako...uglavnom zuti zubi i "dignut" nos.

Edited by scepa
Link to comment
nadrkane suve face - ljuti, depresivni, sta ih ja znam , pre neki dan setam downtownom kad prekoputa baja...crne farmerke, neka armani ovo-ono crna kozna jakna, prada patike (cisto da se dobije komplet slika) i nadrkan sam od sebe, u momentu pogledam oko sebe,suncan dan, svi sretni, ovi ameri - konstantno nasmejani, sto fejk sto zastvarno a ovaj tip stoji i jebe kevu od nadrkanosti....i to je ona faca, gde znas da se nije njemu nista desilo da je ljut, vec konstantna potreba da se bude neki badass iz samo njemu znanih razloga...od ostalih stvari - kockaste glave (ako su malo dinarski/hercegovanci i tako to) su jedan od njih, i te tako ko da ih je neko lopatom/tiganjem mazno po potiljku... visina, moze i ne mora...ja sam 196-7 cm ali sam plav, tako da se ne uklapam..posto kontam da su pravi cestiti srbi visoki i crni (cesto pitaju dali sam nemac, ili neki rus, ukrajinac :isuse: uglavnom idu u extreme). zubi su takodje 1 uzas ...ovde nas inace ima fala qrcu taman toliko da nas zamrzis pa tako izbegavam i ne druzim se sa "nasima" :ph34r: , odem poneki put do prodavnice i kad ih cujem (ovde je uglavnom izmesano BIH/CRO/SRB pa ima onog munze-konza, u mene jaran'ca..olimoli na plazu itd ) - meni dosta svega. e da...i uvek spremni za fajt - ovakav ili onakav. - djevojke isto tako...uglavnom zuti zubi i "dignut" nos.
:lol: + :Hail: za ceo ovaj opis. A to za devojke, to isto ovde (i ti su u US&A ako se ne varam) mozes da prepoznas po tome kad negde sednu napolje, odmah cigareta, pa kad se zavrsi ta onda nova, i tako u krug. I to bi tako lancano purnjale i unutra kad bi moglo, ali ne moze. Onda sam jos kod tipcnih nasih™ ovde u US&A primetio da svi muski voze americka kola i to mladja ekipa uglavnom nabudzena sportska kola tipa Camaro/Mustang/Firebird, a ovi stariji one grdosije SUV tipa Expedition/Tahoe/GMC Yukon.
Link to comment
nadrkane suve face - ljuti, depresivni, sta ih ja znam , pre neki dan setam downtownom kad prekoputa baja...crne farmerke, neka armani ovo-ono crna kozna jakna, prada patike (cisto da se dobije komplet slika) i nadrkan sam od sebe, u momentu pogledam oko sebe,suncan dan, svi sretni, ovi ameri - konstantno nasmejani, sto fejk sto zastvarno a ovaj tip stoji i jebe kevu od nadrkanosti....i to je ona faca, gde znas da se nije njemu nista desilo da je ljut, vec konstantna potreba da se bude neki badass iz samo njemu znanih razloga...od ostalih stvari - kockaste glave (ako su malo dinarski/hercegovanci i tako to) su jedan od njih, i te tako ko da ih je neko lopatom/tiganjem mazno po potiljku... visina, moze i ne mora...ja sam 196-7 cm ali sam plav, tako da se ne uklapam..posto kontam da su pravi cestiti srbi visoki i crni (cesto pitaju dali sam nemac, ili neki rus, ukrajinac :isuse: uglavnom idu u extreme). zubi su takodje 1 uzas ...ovde nas inace ima fala qrcu taman toliko da nas zamrzis pa tako izbegavam i ne druzim se sa "nasima" :ph34r: , odem poneki put do prodavnice i kad ih cujem (ovde je uglavnom izmesano BIH/CRO/SRB pa ima onog munze-konza, u mene jaran'ca..olimoli na plazu itd ) - meni dosta svega. e da...i uvek spremni za fajt - ovakav ili onakav. - djevojke isto tako...uglavnom zuti zubi i "dignut" nos.
Zasto sada tacno izbjegavas da se druzis sa "nasim"?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...