Jump to content
yolo

iPhone

Recommended Posts

yolo

ko prvi cuje da je izasao unlock za 4.1 OS za iphone, neka postavi ovde info i link

JozoMujica
ko prvi cuje da je izasao unlock za 4.1 OS za iphone, neka postavi ovde info i link
... ako želi 10% warn-a i brisanje posta.U suprotnom neka pošalje gazzi na private.

braca
... ako želi 10% warn-a i brisanje posta.
warum? jailbreak je legalna operacija, cak i americki sud presudiokad bude bilo, bice na greenpois0n.com

henrik larsson

Ovde je zabranjeno legalno.

Aion
warum? jailbreak je legalna operacija, cak i americki sud presudiokad bude bilo, bice na greenpois0n.com
Jailbreak jeste legalan, ali nisam siguran da je i unlock.

JozoMujica

Onda ništa.Ko će da pohvata šta je sve dozvoljeno a šta zabranjeno u svetu u kome ako sam napišeš program za svoj uređaj moraš da ga prodaš samom sebi preko prodavnice... :D

braca

lepa mashina...greenpois0n najavljen za 10.10.2010 u 10:10

yolo
greenpois0n najavljen za 10.10.2010 u 10:10
aaaah:)mada kako izgleda bice samo JB ali ne i unlock.... :huh: vidim da cu cetvorku da koristim kao touch jos neko vreme:)

braca

geohot bio brzi, izasao je limera1n...

limera1n, 6 months in the makingiPhone 3GS, iPod Touch 3G, iPad, iPhone 4, iPod Touch 4G4.0-4.1 and beyond+++limera1n is unpatchable

yolo
Portugalski fnac :o
au ovo skuplje nego u bgd (990-1100E)koliko vidim vecina kupuje nezakljucanu cetvorku u francuskoj ali ne znam posto je tamonisam proverio ali neko mi je ovde prosuo buvu da je best buy chain pustio nezakljucane cetvorke po $600, too good to be true

jms_uk

Ovde su £499 [16gb] i £599 [32gb] otkljucani, direktno kod Apple-a, jedino sto se ceka oko 2 nedelje trenutno...

yolo
Ovde su £499 [16gb] i £599 [32gb] otkljucani, direktno kod Apple-a, jedino sto se ceka oko 2 nedelje trenutno...
za razliku od frankfurtskog freeshopa gde su 1199E za 16 i 1299E za 32gb. boles mozga. al se ne ceka, mozes odma da nosis. sto bi reko moj stari, biju ko nece:)

jms_uk
za razliku od frankfurtskog freeshopa gde su 1199E za 16 i 1299E za 32gb. boles mozga. al se ne ceka, mozes odma da nosis. sto bi reko moj stari, biju ko nece:)
Bio ja danas - prodali su Indusi oba - nema sad ni kod njih vise...