Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 7 months later...

njih ne poznajem. ali ako izdrzavaju boravak u prirodi, moram da testiram!nekidan sam kupila bourjois 1 second, divna siroka antisvinj cetkica, krzaju se od gledanja u sudje a kamoli pranja sudja. a super crvena nijansa. razocarao me bourjois a voljela sam ga ko da mi je prvi.

Link to comment
njih ne poznajem. ali ako izdrzavaju boravak u prirodi, moram da testiram!nekidan sam kupila bourjois 1 second, divna siroka antisvinj cetkica, krzaju se od gledanja u sudje a kamoli pranja sudja. a super crvena nijansa.razocarao me bourjois a voljela sam ga ko da mi je prvi.
mrzim od burzoaja sve.
Link to comment

ja volim tecni puder, dobro se pokazao oba puta kad sam ga stavila -_-zbilja je sasvim nelos, nekakav healthy mix ili kako se vec yove. a maskara za osjetljive oci mi je jedna od najmaskara ikad, ne mnogo losija od voljene lancome definicils.

Link to comment

ja sam nesto umislila u vezi tih lakova, da kvalitet ne zavisi toliko od prozivodjaca, vec od same boje. naime, primetila sam da su mi, recimo, svi lakovi karmin, koralno i cinober crveni uvek manje vise ok, i narandzasti se takodje dobro ponasaju tj. i oni najjeftiniji i najskuplji traju otprilike slicno. dok je sa roze, puder roze a i sa brodo lakovima mnogo gora situacija... i to nezavisno je li u pitanju opi, este loder, loreal ili oni najjeftiniji ...

Link to comment

hm, sto da ne, i razlicite boje farbe za kosu se razlicitom brzinom ispiruovi moji lakovi su ista nijansa, koralno crvena. bourjois je iznenadjujuce los, aura sasvim ok, tako da je mozda i do neke nosece komponente.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...