Jump to content
chandra

koncerti

Recommended Posts

kokota
Američki muzičar Leni Kravic održaće koncert u beogradskoj Areni 24. jula, piše dnevnik "Blic". Kravic je do sada snimio sedam studijskih albuma, a procenjuje se da je prodato više od dvadeset miliona nosača zvuka sa njegovom muzikom.Tokom karijere osvajao je mnogobrojne muzičke nagrade, a Gremijevo priznanje za najboljeg muškog izvodjača dobio je četiri godine zaredom (od 1988 do 2002.). Osim što je tekstopisac i izvodjač, Kravic aranžira, producira, a svira i gitaru, bas, bubnjeve, klavijature i perkusije. Rodjen je 26. maja 1964. u Njujorku pod pravim imenom Leonard Albert Kravic. Kao dete je počeo da svira bubnjeve, pa gitaru. Zahvaljujući ocu koji je radio na televiziji, upoznao je mnoge džez muzičare kao što su Ela Ficdžerald, Djuk Elington, Sara Von, Majls Dejvis, a na njega su veliki uticaj imali i soul muzičari Džejms Braun, Areta Frenklin, Stivi Vonder, Kurtis Mejfild... Prvenac "Let Love Rule" objavio je 1989. godine i kreće na turneju gde nastupa kao predgrupa "Tom Petty and Heartbreakers". Nakon turneje je radio pesmu "Justify My Love" za Madonu, zatim je producirao i svirao većinu instrumenata na albumu glumice i pevačice Vanese Paradi. Ubrzo objavljuje drugi album "Mama Said", na kojem je naslovna numera posvećena njegovoj majci, dok su ostale inpirisane njegovim razvodom od tadašnje supruge Lize Bonet sa kojom ima kćerku Zoi.

čekmeže

Svirka u NS tajmu sinoć..Nisam bio vozač do NS tako da sam mogao da radim šta sam hteo. Devojke htele sve da gledaju pa smo otišli još u devet ali vredelo je čuti Grupu tvog života. Evo ga pevač posle svirke2212072248ao4.jpg.Posle bili Six pack, nikad nisam voleo kaliforniju Miki sve vreme nešto psuje, folira se traži rakiju proziva Diksi iz Velikog brata :blink:. Ateisti dobri domaćini, Pop ima sve veći gronik i dužu kosu, Radule na nivou. Idijoti krenuli sa neke tri većini nepoznate stvari onda ukapirali da tako ne može pa udarili po hitevima, vratili me u detinjstvo sa Preživjeti, još da su svirali Dittatorea ugođaj bi mi bio potpun. Publika blagdanski raspoložena, love is in the air, na kraju naravno svirali Za tebe. Neka riba me udarila čašom piva u glavu. Ima duplo manje godina od mene a po kilaži smo tu negde evilsmile.gif Prvo sam se iznervirao ali sam se brzo i smirio, posle je nisam ni video.

kurdi

nije bas u komsiluku, al je relativno bitno za indie nam populaciju.

bad music for bad people
nije bas u komsiluku, al je relativno bitno za indie nam populaciju.
serem se na takvu populaciju i po tetrebima koji prde okolo o istoj.

Mr.Smith
serem se na takvu populaciju i po tetrebima koji prde okolo o istoj.
sta preporucujes u sledece dve nedelje? (bgd, naravno)

bad music for bad people
sta preporucujes u sledece dve nedelje? (bgd, naravno)
nista. firma radi tek od 26. januara. krece sa nyd iz londona - bubblegum screw (http://www.myspace.com/bubblegumscrew). ja sam u petak vece od 8 do 2-3-4 posle ponoci zaduzen za izbor muzike u pabu 'Brod' (29. novembra 36), pa svrati na pitje za mladitje. mozda bi ti se dopali lira vega (petak @ akademija). ostalo je sve za nepreporuciti.

Mr.Smith
nista. firma radi tek od 26. januara. krece sa nyd iz londona - bubblegum screw (http://www.myspace.com/bubblegumscrew). ja sam u petak vece od 8 do 2-3-4 posle ponoci zaduzen za izbor muzike u pabu 'Brod' (29. novembra 36), pa svrati na pitje za mladitje. mozda bi ti se dopali lira vega (petak @ akademija). ostalo je sve za nepreporuciti.
'fala - to sam i mislio, al' sam se nadao da imas nekog keca u rukavu...'bem ti metropolu bez r'n'r-a ('al ce zato splavovi da potonu pod teretom vernih)

bad music for bad people
'fala - to sam i mislio, al' sam se nadao da imas nekog keca u rukavu...'bem ti metropolu bez r'n'r-a ('al ce zato splavovi da potonu pod teretom vernih)
na zalost nemam, a i riski je bilo sta da radim pocetkom godine (svi su bez prebijene kinte, 15 novih godina, bozica, slava i sl.).sto rece jedan 'bg je metropola. ima metro koji je do pola pod zemljom'. nema ovde rokenrola, bar ne koliko bi trebalo. zato primeraka kao kurdi ima ko zeceva na prostorima gde nema lisica. ako bi da cujes jedini dobar bg art-punk - pogledaj l. vega koncert, pa naidji do broda da osvezis usi i popijemo pice.

Mr.Smith
na zalost nemam, a i riski je bilo sta da radim pocetkom godine (svi su bez prebijene kinte, 15 novih godina, bozica, slava i sl.).sto rece jedan 'bg je metropola. ima metro koji je do pola pod zemljom'. nema ovde rokenrola, bar ne koliko bi trebalo. zato primeraka kao kurdi ima ko zeceva na prostorima gde nema lisica. ako bi da cujes jedini dobar bg art-punk - pogledaj l. vega koncert, pa naidji do broda da osvezis usi i popijemo pice.
dogovoreno :thumbsup: Edited by Mr.Smith

andjelija
pusti mlade da uzivaju :)

Atreid

Jebo ti metropolu, provincija uzvraca udarac...Crna Kuca, Novi Sad:Dec 29. 2007. - 10:00PKoncert: ATHEIST RAP, CRNO ISPOD NOKTAPa, koga ne mrzi... evo r'n'r-a...

Edited by Atreid

Lezilebovich

Valjda mu i SuperNaut dodje neki rokenrol.Nedelja 30.12 - Jedriličarski klub Stari Grad (blizu restorana Stenka , Sajam ) - 21 h .

Atreid
Valjda mu i SuperNaut dodje neki rokenrol.Nedelja 30.12 - Jedriličarski klub Stari Grad (blizu restorana Stenka , Sajam ) - 21 h .
:Hail: Evo Mr.Smith, ovo ne propustaj... da ikako mogu ja bi se zaletio iz provincije...

Mr.Smith

fino, fino, hvala na predlozima...postajem polako oprezni optimista