Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

1 hour ago, wayfaring stranger said:

Odlicno, jos kada bi znali ko je svirao.

Napisao sam u postu, ali nije očiglledno kad nije poznat bend (Indy je video). Pominjao sam ih ja ovde i ovde na temi o Australiji. Hit "Reasons" od prošle godine ima u refrenu "Let It Go", ubiše me klinci s njim (ćerka je bila "pravih" godina za "Frozen" pa nas je ubio tadašnji refren)

 

 

SaE

Link to comment

 

Wolfmother sinoć u Enmor teatru, dobar vajb, malo manje ekstatičan nego Greta Van Fleet, po meni bi još bolje prošli da s vremena na vreme odsviraju neku stvar od Cepelina. Renoviranje koje su uradili prošle godine dok je sala bila prinudno zatvorena je savršeno, pred binom moshpit kao u najbolje vreme, svirka dobra iako posle nekog vremena ravna. Meni je za bolji ugođaj falilo malo više stimulansa nego što sam smeo sebi da dozvolim jer smo opet bili sa decom, ovoga puta sa još jednim parom čija su deca kao naša, i oni su se opet odlično proveli. Bend u svakom slučaju bolji nego što smo ih zapamtili prošli put, 2010. kao predgrupu AC/DC na stadionu - kažu da od tada nisu ni svirali u Sidneju. Na izlazu nas ljudi odmeravaju i propituju da li je dugokosim momčićima ovo prvi rok koncert. Jednog tipa za koga bih rekao da je sličnih godina kao Robert Plant, i sa sličnim izgledom od pre nego što se Plant podšišao, koji mi je nakon mog odgovora da im nije prvi put da su tu rekao da zavidi klincima, sam baš nasmejao kad sam mu rekao da moramo da ih usmeravamo jer će inače društvo u školi da ih usmeri u nekom pravcu koji nam se ne bi baš svideo.

 

Hhn2ia8.jpg

 

bJtljac.jpg

 

SaE

Link to comment
On 14.6.2021. at 17:59, Malkmus said:

Rasprodata Primavera 2022 u Barseloni. Ostao je Porto u Evropi.

Beck, Pavement, Shellac i Slowdive u istom danu.:cry:

https://www.primaverasound.com/en/porto/lineup-nos-primavera-sound-porto

 

 

edit: Da li neko zna postoji li legalni način da se kupi karta/komplet od nekoga ko je istu kupio na svoje ime i preprodao bi mi?

u moje vreme je (za barcelonu) bio valjda neki name changing fee.... morala bi i dalje da postoji neka legalna opcija za slucaj da neko ne moze opravdano da dodje... 

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, kurdi said:

u moje vreme je (za barcelonu) bio valjda neki name changing fee.... morala bi i dalje da postoji neka legalna opcija za slucaj da neko ne moze opravdano da dodje... 

E, hvala ti puno. Bar mogu da se nadam:)

Ako budem u mogućnosti išao bih verovatno samo na taj jedan dan, a ostalo mi i nije toliko bitno.

Link to comment
5 hours ago, Malkmus said:

Ako budem u mogućnosti išao bih verovatno samo na taj jedan dan, a ostalo mi i nije toliko bitno.

 

Nema sanse da su Beck, Pavement, Shellac i Slowdive istog dana? Ne znam za Slowdive ali ovi ostali dolaze i u Porto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...