Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

  • 1 month later...
11 hours ago, Indy said:

Uh... ovo je staro, ali koja uzivancija

 

 

 

Pre par nedelja odem do jednog shopa i nadjem Muy Divertido cd. Pogledam sa donje strane i ucini mi se da je linija na cdu malo dublja. Pitam vlasnika mogu li da preslusam jer nisam siguran da li radi, on pogleda i kaze mi, poklanjam ti. Cd radi, linija je na dnevnoj svetlosti mnogo manja od onoga sto mi se cinilo pod vestackom svetloscu, ali sam nakon preslusavanja i drugog cda sa Los Cubanos odgledao ovaj koncert. Opasno dobro. Steta sto to nije kasnije ponovio u nekom obliku.

Link to comment

Gledao sam ovaj snimak početkom veka na francusko-nemačkom kanalu ARTE.

Više se ne sećam da li sam ga snimio na vhs-u ili digitalno grebovao i sačuvao na dvd-u. Pre će biti ovo drugo. 

U svakom slučaju najdraža Ribotova faza.

 

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kakva je ovo zajebancija?

Quote

13.11.2020.

Mitrovačka grupa The Gamblers- u ponedeljak u Beogradu u Domu omladine!

MONDAY BLUES, serijal low-noise bluz koncerata u organizaciji Doma omladine Beograda, prešao je dug put od svog premijernog predstavljanja publici u maju 2017. godine. Tokom desetina nastupa u centralnom holu i na Zidiću DOB-a, nastupili su brojni domaći bluz izvođači. Ovog ponedeljka  u Centralnom holu DOB nastupiće sastav The Gamblers.

The Gamblers je bluz bend sa sedištem u Sremskoj Mitrovici koji izvodi moderne interpretacije roots, soul i rock’n’roll muzike koja se bazira na tradiciji izvornog bluza, kao i modernog jump i electric bluza… Kombinujući razne stilove, The Gamblers uspešno dodiruju svaki aspekt klasične američke muzike, ali sa svežinom koja je uzbuđuje i pomera.

Petočlani bend nastupio je na brojnim prestižnim muzičkim festivalima i događajima u Srbiji i bivšim jugoslovenskim republikama i Evropi, a takođe i kao predgrupa neprevaziđenog Johnnija Wintera u Domu omladine Beograda kao i ‘headlineri’ na UMAGO BLUES-u (zajedno sa Laurence Jonesom i Ian Siegalom).

Nastupaju i kao blues duo (Marin i Stanley) u specijalnim prilikama, kao što će biti predstojeći nastup u Domu omladine.

Članovi ovog benda su Marin Balenović (vokal, gitara), Aleksandar Stanulović Stanley (gitara, prateći vokal), Željko Bacalo (bas), Goran Nedić (saksofon), Rade Krivokuća (bubanj).

SrbijaDanas

 

Link to comment

Ovo smo slusali u subotu: Istanbul Psychedelic @ London Jazz Festival 2020

 

https://www.youtube.com/watch?v=etRDwA2Imwk

 

Redosled: Islandman, Baba Zula, Mogollar, Ilhan Ersahin

00:08 ISLANDMAN 26:58 BABA ZULA 56:43 MOĞOLLAR 1:23:52 İLHAN ERŞAHİN'S İSTANBUL SESSIONS

 

Za Islandman nisam do sad cula, i bas su mi se svideli. Sad radim uz njih i cupkam na stolici :happy:

 

Na YT kanalu ima i ostalih koncerata sa festivala, pogledajte - ne znam koliko dugo ce da ostave online.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...