Jump to content
chandra

koncerti

Recommended Posts

al bundy
poslednji put smo u potrazi za prenocistem zalutali u jedno mnogo simpaticno mesto, gde mi je sanker na pitanje da li ima slobodnih soba, rekao: "bice jedna slobodna za 10 minuta."
:lol::rolleyes: pauk ima dushu, uvijek mi je veselje ic tamokoncerat bio sasvim OK, ukratko:predgrupa se sad kaze potpora, i to je trebao biti neki frik s tamburom i Ciljemime mu je hayden i dosadan je za popi*ditoko pol jedanaest izasli the national, tamburali cca sat i 45 min, 2 bisapoceli sa Start a War, zavrsili s Fake Empire, cini mi se da su pjesme s Boxera bile okosnica svirkedvorana fino puna, odokativno 800 ljudi, klinci su bili odlicni, pjevali su s bandom, grlili pjevaca, izmjena emocija na visinia pjevac je posebna prica, izgleda kao beavis, trese se kao ian curtis, daje se do krajagitaristi, valjda braca, odlicno prze, iskusno i uigrano,na kraju - ocekivao sam puno mirniji, hermeticniji, dosadniji koncerat...nije bilo ni blizu togaveliki im je plus puno cvrsca verzija na koncertima, gitare su prashile nemilice, a da pjesme nisu nimalo izgubile onu snoliku privlacnostmali hate za djelatnike na shanku zbog iskazanog autizma, sporosti i potpune nezainteresiranosti za svijet oko sebe

Parsons

steve earle kruzi evropom u februaru...

Atreid
Pankrti u decembru u NSu i BGDu.
8. decembra - Pozoriste mladih, Novi Sad9. decembra - SKC, Beograd
U, sad provalih da sa Pankrtima svira Ivan Kral.

luba
na kraju - ocekivao sam puno mirniji, hermeticniji, dosadniji koncerat...nije bilo ni blizu togaveliki im je plus puno cvrsca verzija na koncertima, gitare su prashile nemilice, a da pjesme nisu nimalo izgubile onu snoliku privlacnost
u, sjajno zvuci. sad mi bas zao sto nisam bila avanturista.hvala.

Frank Pembleton

Jel potvrdjeno za smashing pumpkins da su u Areni???

Edited by veljaGB

kokota
Jel potvrdjeno za smashing pumpkins da su u Areni???
Aham.. Imas i karte u prodaji.. Edited by kokota

Idioteque

Pitanje (uz rizik da me proterate sa Muzike):Načuh sinoć na 92ci da sledećeg vikenda u BGu gostuje Darren Emerson, međutim ne mogu da nađem nikakvu potvrdu informacije. Jel zna neko nešto više o tome?Edit: Našao potvrdu.Glupi Sajam... <_<

Edited by Idioteque

John Coltrane

Rade Sherbedzija, Sava centar, 30.12.

notenoughreasonsforclaire

Veliki prezir u 9 uri, Pionir 10 u deset i trideset i sve to 20. 12. u Novom Sadu...(lokacije: Lazino Tele i CK)

luba

najlepsa vest ove nedeljePD GIG::. STEVE WYNN ACOUSTIC TRIO.::.SREDA 19. MART 2008. VENUE::.TBC

alamo

Linda ovoga puta ostaje kod kuce. Tri muskarca - Stiv, Kris Ekman i Robert Lojd. Tri gitare, dva glasa. Stivova agencija ovu turneju reklamira ovako:"Paisley dreams, kerosene miracles and tales from the gutter -an acoustic adventure with STEVE WYNN" Na jesen ce biti turneja sa M3 i naravno Lindom i Dzejsonom. Mislim da ce u Srbiju/Hrvatsku sa bendom dolaziti tek na prolece 2009. godine. Ali, to je samo moje razmisljanje...

JFrame

Novosadjani, ne prijavljujete Punk Rock Show?!KUD Idijoti, Six Pack, Atheist rap i Grupa tvog zivota 22.12.2007. NS Time Club... Kakav je to prostor, cuo sam da je skucen i da je broj karata ogranicen na oko 500... Ima li istine u tome?

Atreid
Novosadjani, ne prijavljujete Punk Rock Show?!KUD Idijoti, Six Pack, Atheist rap i Grupa tvog zivota 22.12.2007. NS Time Club... Kakav je to prostor, cuo sam da je skucen i da je broj karata ogranicen na oko 500... Ima li istine u tome?
Odlican prostor, imas MIG 21 unutra, mos mu se popet na rep © Top Gun.Karta ti je 800 u predprodaji 1000 na dan punk spektakla... ja necu ic. Mrzi me, a i pustat cu muziku u Nublu (Zarka Zrenjanina 12)... pa eto, kod mene ulaz za dz.