Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

na kraju - ocekivao sam puno mirniji, hermeticniji, dosadniji koncerat...nije bilo ni blizu togaveliki im je plus puno cvrsca verzija na koncertima, gitare su prashile nemilice, a da pjesme nisu nimalo izgubile onu snoliku privlacnost
u, sjajno zvuci. sad mi bas zao sto nisam bila avanturista.hvala.
Link to comment

Pitanje (uz rizik da me proterate sa Muzike):Načuh sinoć na 92ci da sledećeg vikenda u BGu gostuje Darren Emerson, međutim ne mogu da nađem nikakvu potvrdu informacije. Jel zna neko nešto više o tome?Edit: Našao potvrdu.Glupi Sajam... <_<

Edited by Idioteque
Link to comment

Linda ovoga puta ostaje kod kuce. Tri muskarca - Stiv, Kris Ekman i Robert Lojd. Tri gitare, dva glasa. Stivova agencija ovu turneju reklamira ovako:"Paisley dreams, kerosene miracles and tales from the gutter -an acoustic adventure with STEVE WYNN" Na jesen ce biti turneja sa M3 i naravno Lindom i Dzejsonom. Mislim da ce u Srbiju/Hrvatsku sa bendom dolaziti tek na prolece 2009. godine. Ali, to je samo moje razmisljanje...

Link to comment

Novosadjani, ne prijavljujete Punk Rock Show?!KUD Idijoti, Six Pack, Atheist rap i Grupa tvog zivota 22.12.2007. NS Time Club... Kakav je to prostor, cuo sam da je skucen i da je broj karata ogranicen na oko 500... Ima li istine u tome?

Link to comment
Novosadjani, ne prijavljujete Punk Rock Show?!KUD Idijoti, Six Pack, Atheist rap i Grupa tvog zivota 22.12.2007. NS Time Club... Kakav je to prostor, cuo sam da je skucen i da je broj karata ogranicen na oko 500... Ima li istine u tome?
Odlican prostor, imas MIG 21 unutra, mos mu se popet na rep © Top Gun.Karta ti je 800 u predprodaji 1000 na dan punk spektakla... ja necu ic. Mrzi me, a i pustat cu muziku u Nublu (Zarka Zrenjanina 12)... pa eto, kod mene ulaz za dz.
Link to comment
Američki muzičar Leni Kravic održaće koncert u beogradskoj Areni 24. jula, piše dnevnik "Blic". Kravic je do sada snimio sedam studijskih albuma, a procenjuje se da je prodato više od dvadeset miliona nosača zvuka sa njegovom muzikom.Tokom karijere osvajao je mnogobrojne muzičke nagrade, a Gremijevo priznanje za najboljeg muškog izvodjača dobio je četiri godine zaredom (od 1988 do 2002.). Osim što je tekstopisac i izvodjač, Kravic aranžira, producira, a svira i gitaru, bas, bubnjeve, klavijature i perkusije. Rodjen je 26. maja 1964. u Njujorku pod pravim imenom Leonard Albert Kravic. Kao dete je počeo da svira bubnjeve, pa gitaru. Zahvaljujući ocu koji je radio na televiziji, upoznao je mnoge džez muzičare kao što su Ela Ficdžerald, Djuk Elington, Sara Von, Majls Dejvis, a na njega su veliki uticaj imali i soul muzičari Džejms Braun, Areta Frenklin, Stivi Vonder, Kurtis Mejfild... Prvenac "Let Love Rule" objavio je 1989. godine i kreće na turneju gde nastupa kao predgrupa "Tom Petty and Heartbreakers". Nakon turneje je radio pesmu "Justify My Love" za Madonu, zatim je producirao i svirao većinu instrumenata na albumu glumice i pevačice Vanese Paradi. Ubrzo objavljuje drugi album "Mama Said", na kojem je naslovna numera posvećena njegovoj majci, dok su ostale inpirisane njegovim razvodom od tadašnje supruge Lize Bonet sa kojom ima kćerku Zoi.
Link to comment

Svirka u NS tajmu sinoć..Nisam bio vozač do NS tako da sam mogao da radim šta sam hteo. Devojke htele sve da gledaju pa smo otišli još u devet ali vredelo je čuti Grupu tvog života. Evo ga pevač posle svirke2212072248ao4.jpg.Posle bili Six pack, nikad nisam voleo kaliforniju Miki sve vreme nešto psuje, folira se traži rakiju proziva Diksi iz Velikog brata :blink:. Ateisti dobri domaćini, Pop ima sve veći gronik i dužu kosu, Radule na nivou. Idijoti krenuli sa neke tri većini nepoznate stvari onda ukapirali da tako ne može pa udarili po hitevima, vratili me u detinjstvo sa Preživjeti, još da su svirali Dittatorea ugođaj bi mi bio potpun. Publika blagdanski raspoložena, love is in the air, na kraju naravno svirali Za tebe. Neka riba me udarila čašom piva u glavu. Ima duplo manje godina od mene a po kilaži smo tu negde evilsmile.gif Prvo sam se iznervirao ali sam se brzo i smirio, posle je nisam ni video.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...