Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Njihov primarni zadatak će biti preventivno delovanje u smislu izbegavanja sukoba u poslovima kontrole karata – voznih isprava

valjda gorile koje stoje diskretno iza kontrolora

 

kao i zaštite poslovanja kako kompanije Kentkart, tako i poslovanja Grada Beograda

valjda mrko gledaju ko se validirao i pitaju gde ti je karta

A?:unsure:

 

To do septembra dok se ne raširi virus.

 

U utorak su poranili pa ih je bilo na Slaviji u 06:00.

 

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 5 weeks later...

Carevi ladno, tek tako, danas za sutra, usred najvecih vrucina, objavili da u narednih mesec dana 52, 53 i 56 ne idu do Zelenog venca ni odatle, nego da je poslednja stanica potpuno slepo crevo na uglu Nemanjine i Sarajevske, a pocetna u Admirala Geprata ili u Kneza Milosa, kako kad koji vozac odluci.

Na taj nacin je BAS bukvalno odsecena od juznog dela grada. Dodjite na BAS na 40 stepeni i crknite. Umrite, ko vas jebe. A ako slucajno radite u centru grada, opet umrite. Idite do Nemanjine, pa onda mozete uzbrdo jedno pola sata na 40 stepeni. I u tom slucaju crknite i ko vas jebe.

Alternativa su vam jedna jedina dva prevoza, vazda prepuna 37 i vazda polupostojeci 58, naravno ako se probijete kroz Kneza Milosa i Decansku. E da, ni vozacima nismo rekli koja je tacno pocetna stanica, pa neko prikuplja u Admirala Geprata, neko u Kneza Milosa, uostalom ko vam jebe mater, ionako ste stoka.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Evo malo "planova" za sinski prevoz u BG. Bajka bez kraja, nece realizovati ni 10 % ovoga sto pise

 

https://www.ekapija.com/news/3391489/tramvaj-uz-pancevac-i-do-prokopa-umesto-prve-linije-metroa-bg-voz?fbclid=IwAR2C_N5ymruCCp3ryhh0-u6LuUrC1uMdcS6Fd-_0BRVR0AQLwKirTTJdyPw

 

Sudeći prema Nacrtu plana generalne regulacije šinskih sistema u Beogradu, sa elementima detaljne razrade za I fazu prve linije metro sistema, u narednom periodu u planu je proširenje tramvajskih i linija BG voza, kao i magistralnih pruga, uz prve radove na gradnji metroa. Planom, koji je objavio Sekretarijat za urbanizam i građevinske poslove Gradske uprave grada Beograda, predviđaju se tri metro linije, 42,26 km nove tramvajske mreže (uz kontrukciju preko Pančevačkog mosta), depoi, terminusi i gradnja novih pruga.
 
Površina obuhvaćena PGR-om šinskih sistema iznosi oko 2.356,16ha.
Edited by Milosh76
Link to comment

Živo me zanima da li su kreteni završili radove u Kraljice Natalije i da li će Zelenjak biti operativan od sutra. Uopšte mi danas nije izgledalo tako kad sam prolazio, a sutra će napraviti kolaps u centru grada. Još su neki majmuni nešto radili na autoputu odmah po isključenju sa Mostara i napravili kolonu do Ade because reasons. 

Link to comment
7 minutes ago, Malvo said:

Živo me zanima da li su kreteni završili radove u Kraljice Natalije i da li će Zelenjak biti operativan od sutra. Uopšte mi danas nije izgledalo tako kad sam prolazio, a sutra će napraviti kolaps u centru grada. Još su neki majmuni nešto radili na autoputu odmah po isključenju sa Mostara i napravili kolonu do Ade because reasons. 

Jutros radovi nisu bili završeni. Navodno su tražili odlaganje roka do 3. septembra ali grad nije odobrio i zadao je rok do večeras. Videćemo šta će biti.

 

Što se kolone kod Mostara tiče, jutros se prevrnuo neki kamion ispred BIPa. 45 minuta mi je trebalo od Mostara do Autokomande.

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...