Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel zna neko ona Lasta koja ide za Lazarevac, jel ona kreće... odakle?
Ja sam pre sto godina bio na bus lastinoj stanici, ona više ne postoji...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 6 months later...
Jel prevoz više nije u Covid režimu, vozila nema, kad naiđu puni ko 90-ih?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока


jeste prevoz ali je narod lud 300% danas. ishla sam 5 stanica pomocu 3 autobusa 45 minuta. sve krcato kao da je nova godina isuse.gif

i sad u povratku, stanice pune, kao da se dzaba delilo digod dry.png

maske srecom rade.

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

pitanje definitivno nije za ovde, ali nije valjda narocito ni bitno

jel putovao neko skoro vozom mozda ka uzicu

jel se i dalje krece sa prokopa i jel normalno funkcionise voz

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

pitanje definitivno nije za ovde, ali nije valjda narocito ni bitno

jel putovao neko skoro vozom mozda ka uzicu

jel se i dalje krece sa prokopa i jel normalno funkcionise voz

Putovao sam par puta do Kosjerica. Vozovi sjajni i novj, krecu u minut, Prokop uzas uzasa

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

ccc

 

https://rs.n1info.com/vesti/licencirano-obezbedjenje-postaje-deo-kontrole-karata-u-javnom-prevozu-u-beogradu/

Autor:Beta01. jul. 2021

 

Kompanija "Kentkart Southest Europe" DOO od četvrtka počinje kontrolu karata u javnom gradskom prevozu, uz povećan broj kontrolora, u čijim timovima će biti i licencirano obezbeđenje, saopšteno je iz te kompanije.

 

„Kentkart“ navodi da će ovaj posao obavljati u saradnji sa kompanijom registrovanom za fizičko-tehničko obezbeđenje „Profi Team Plus“.

 

„Nakon zaključenja ugovora za naplatu i kontrolu karata putnika u vozilima javnog prevoza u Beogradu, a u cilju unapređenja poslovanja, naša kompanija Kentkart SEE DOO potpisala je ugovor sa kompanijom Profi Team Plus DOO iz Beograda. Do 30 licenciranih radnika obezbeđenja ove kompanije će biti raspoređeno na terenu zajedno sa kontrolorima kompanije Kentkart. Njihov primarni zadatak će biti preventivno delovanje u smislu izbegavanja sukoba u poslovima kontrole karata – voznih isprava, kao i zaštite poslovanja kako kompanije Kentkart, tako i poslovanja Grada Beograda“, navodi se u saopštenju.

 

U saopštenju se navodi da će ovo „umnogome unaprediti posao kontrole i predstavljati još jedan doprinos ove kompanije u realizaciji izvršenja ugovornih obaveza prema Gradu Beogradu, a sve sa ciljem povećanja efikasnosti rada kontrole i kvaliteta usluga“.

Link to comment

Jel obezbedjenje tu da spreci da neko bije kontrolora ili da bije tebe ako nemas kartu? Posto ovo prvo ne znam da li se ikada desilo, a rekao bih da je ovo drugo protivzakonito.

Link to comment

mislim da to u zakonu ne stoji nikako. ali hajde da vidimo.

gomilanje sile i prinude je odlichna strategija isuse.gif

shta moze da podje naopako :s_p:

sent from novi mnogo jak bubamoto.





Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Jel obezbedjenje tu da spreci da neko bije kontrolora ili da bije tebe ako nemas kartu? Posto ovo prvo ne znam da li se ikada desilo, a rekao bih da je ovo drugo protivzakonito.

Ovo prvo se više puta desilo, ako je verovati napisima u medijima, kontam da kontrolorima treba neko da čuva strah i da će povremeno u špicu i na procenjenim rizičnim mestima da ih prati neko. Što se putnika tiče, ništa se nije promenilo, za primenu prinude i legitimisanje i dalje su nadležna ovlašćena lica, odn.  policija i kom. milicija. Narod i dalje neće da plaća karte jer im se može, dok ih neko ne uhvati, a to je dovoljno retko.

Link to comment

a shta ce onda da rade ovi supermeni? :unsure:

ja sam izvadila legitimaciju detetu iz osnovne shkole. pokazi ako ti traze i cao zdravo. najbolje josh i sa ovima da se raspravlja koji je razred koje shkole :isuse:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Radiće verovatno, njih do 30 na stotine vozila gradskog prevoza, isto što rade i pripadnici tih sekjuriti firmi po tržnim centrima. 

Elem pozdravljam to sa legitimacijom za osnovca. Malo košta, a puno vredi.

 

 

Link to comment
Radiće verovatno, njih do 30 na stotine vozila gradskog prevoza, isto što rade i pripadnici tih sekjuriti firmi po tržnim centrima. 
Elem pozdravljam to sa legitimacijom za osnovca. Malo košta, a puno vredi.
 
 
pa naravno. oni nasrcu po definiciji na babe i klinke, ako nemaju ochigledne nokte :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...