Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Kolega bio na ovoj kzs u GSP gde su probali da im objasne kako će to funkcionisati.
I izgoreo mu mozak!
Mesečne
Dnevne
I nedeljne
Karte



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 minutes ago, Kelt said:

je l će trebati potvrda od firme

 

Samo ako nemaš mesečnu za zaposlene.

U tom slučaju treba radni nalog od firme + dnevna (ili petodnevna)

Link to comment

ostaje da se uzdamo u zdrav razum građana :lolol:

moja tetka je danas prešla prevozom put od stare pazove do radmilovca, preko centra grada i kaže da su svi autobusi bili prazni.

Link to comment

Danas sam provalila da su vratili trole do Studentskog trga, plus zadržali  22L koji vozi samo od Slavije do Studentskog trga. Gotovo prazni svi busevi. Tu i tamo neko, uglavnom imaju maske, mada većina ispod nosa.

Link to comment

bogami od okretnice na konjarniku tristaći za one vukojebine na smederevskom putu, izgleda da je letnja šema, jedan autobus na pola sata, 50 ljudi stiskanje za ulazak, pošto se ulazi samo na prednja vrata, maske isključivo na podvaljku, pola putnika gerijatrija koja se jedva drži na nogama... jedna baba je uspela dva puta da mi padne  u krilo.

Link to comment

Prevoz je neopisivo van pravila. Prvo, ni u jednom vozilu u koje sam ušla, od čega posebno ističem tramvaj 9, nije bilo redara, ljudi su ulazili i izlazili na sva vrata, sede jedan do drugog, starije žene sa naglašenim bgd akcentom voze se bez rukavica i maske, mangupiraju se telefoniraju i ćaskaju,

Ima u Beogradu jedan soj ljudi odgajeni kao SFRJ mrsomudi koji  su stanove otkupili za karton jaja, žene prednjače, a ponašaju se u stilu- u životu uspevaju oni koji ne poštuju pravila. To sprovode na dnevnom mikronivou, i pre i posle korone.

Jedna je htela da sedne baš pored mene, Kažem- bolje po vas da ne sedate imala sam koronu. Posle pogledam, otišla je u najdalji deo busa.

Siromašni pripadnici nacionalne manjine lepo sve po propisu- maska, rukavice, i dr.

Link to comment
17 hours ago, halloween said:

Jedna je htela da sedne baš pored mene, Kažem- bolje po vas da ne sedate imala sam koronu. Posle pogledam, otišla je u najdalji deo busa.

:lolol:

 

grozni su ljudi. i ranije su me svi nervirali. sad ću načisto da pohisterišem. baš ovi što si ih opisala. gledam ih i osećam kako mi raste tumor na mozgu od mržnje i prezira.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...