Jump to content
Sign in to follow this  
belch

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?

Recommended Posts

renne

opet podivljalo vozilo na okretnici 77

rZok9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

napadaj

Jako nezgodna okretnica. Zavija uzbrdo, pa nizbrdo, a veliki je krug i vozači redovno tu ubrzavaju kad se spuštaju na mesto sa kojeg treba da krenu.

hazard

Novi bus. Odlično :isuse:

ragasto

Mogao bi Kurir da uradi feljton o ukletoj liniji 77...čini mi se da je po broju gluposti i nesreća prva u gradu.

beta kentauri
3 hours ago, renne said:

opet podivljalo vozilo na okretnici 77

rZok9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

to ide do doma penzionera u marije bursać?

ta okretnica jeste mala ali ne toliko da autobusi prave lom.

mnogo je veći problem uključivanje iz m.bursać u studentsku.

hazard

A na kojoj okretnic 77ice se ovo desilo, NBG ili Zvezdara?

hazard
3 minutes ago, beta kentauri said:

Bio sam zbunjen 5 min čitajući ovo, jer prvi put čujem za ulicu Marije Bursać (posle shvatio da je to NBG), a tik iznad okretnice 77ice na Zvezdari je osnovna škola - Marija Bursać :D

hazard
1 minute ago, renne said:

Zvezdara

Hvala. Da to jeste tesna okretnica poprilično, i sa velikim nagibom, i još ume da bude i prometna

beta kentauri

@hazard :D

često prolazim pored okretnice na nbg pa sam zaboravila da postoji i druga okretnica na zvezdari.

inače plan za taj deo oko oš marija bursać, čingrijina, tducovića je na javnom uvidu.

hazard

A šta pa planiraju da rade tu, lele

Frank Pembleton

to ide do doma penzionera u marije bursać?
ta okretnica jeste mala ali ne toliko da autobusi prave lom.
Ne tu samo "svraća", skrene tamo okrene se, onda se vrati na pravac stotinak metara je njegova "prava" okretnica. Ali koliko sam skapirao nije tu...

... Shiit has hit the fan...

miki.bg

Ali bold, ne možemo da povećamo plate jer zakon pa ćemo ga zaobići i uplatiti pomoć za teško bolesne. trolol  

Pančevo -- Vozači JKP ATP Pančevo odbili su ponuđeno rešenje, a direktor Bojan Bojanić najavio je stečaj pančevačkog gradskog prevoznika.
Kako prenosi pančevački portal 013info, ovo je rezultat današnjeg sastanka vozača sa direktorom.
Iako je gradonačelnik juče najavio da je rešenje dogovoreno, danas su vozači na sastanku to demantovali. Prema rečima direktora Bojanića, iz Grada je stigla ponuda da se vozačima isplati pomoć zbog teže bolesti. Bojanić je rekao i da je to jedino rešenje koje je po zakonu, jer povećanje plate onemogućavaju zakonski okviri i uredba Vlade Srbije. Kako saznajemo u pitanju je pomoć od 40 000 dinara.
"Ukoliko se do kraja dana ne pomerimo s mrtve tačke mi gubimo prvo polaske za Beograd pa onda i sve ostalo jer ne održavamo to po rasporedu po kome bi trebalo. Samim tim nam preti opasnost da nam ministarstvo izbriše te polaske i da izgubimo dozvolu. Samim tim od javnog privatnog partnerstva nema ništa i ova firma ide vrlo brzo u stečaj. U stečaju svi dobijaju raskid ugovora o radu i dolazi stečajni upravnik. Ova firma bez vozača ne može da radi", navodi on.
Vozači, njih dvadesetak koji su prisustvovali sastanku, odbili su ponudu grada.
"Ukoliko je vaša konačna odluka da ne prihvatite ovo rešenje moja je obaveza da svim zaposlenima kao i gradu i gradonačelniku prenesem da niste saglasni s tim i da se pokrene stečajni postupak. Grad će obezbediti prevoz, ne znam na koji način, ali pretpostavljam da postoji rešenje za to. Prevoz u gradu mora da funkcioniše", rekao je Bojanić.
Vozači su ipak ostali pri svojim zahtevima. Sastanku je prisustvovao i član Gradskog veća grada Pančeva zadužen za komunalna pitanja Milenko Čučković, ali se on nije uključivao u razgovor.

gospa buba

su se neshto nakotili ti chuchkovici? ili taj jedan trchi okolo da ga bude vishe?

sent from bubamoto

SNARC

I ja bas gledam..nije to cesto prezime..pogotovu ne u Banatu. 

Ili imaju tu genetsku predispoziciju koja odise sposobnoscu ?