Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

 
to ide do doma penzionera u marije bursać?
ta okretnica jeste mala ali ne toliko da autobusi prave lom.
mnogo je veći problem uključivanje iz m.bursać u studentsku.
Ne tu samo "svraća", skrene tamo okrene se, onda se vrati na pravac stotinak metara je njegova "prava" okretnica. Ali koliko sam skapirao nije tu...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ali bold, ne možemo da povećamo plate jer zakon pa ćemo ga zaobići i uplatiti pomoć za teško bolesne. trolol  

 

Quote

Pančevo -- Vozači JKP ATP Pančevo odbili su ponuđeno rešenje, a direktor Bojan Bojanić najavio je stečaj pančevačkog gradskog prevoznika.
Kako prenosi pančevački portal 013info, ovo je rezultat današnjeg sastanka vozača sa direktorom.
Iako je gradonačelnik juče najavio da je rešenje dogovoreno, danas su vozači na sastanku to demantovali. Prema rečima direktora Bojanića, iz Grada je stigla ponuda da se vozačima isplati pomoć zbog teže bolesti. Bojanić je rekao i da je to jedino rešenje koje je po zakonu, jer povećanje plate onemogućavaju zakonski okviri i uredba Vlade Srbije. Kako saznajemo u pitanju je pomoć od 40 000 dinara.
"Ukoliko se do kraja dana ne pomerimo s mrtve tačke mi gubimo prvo polaske za Beograd pa onda i sve ostalo jer ne održavamo to po rasporedu po kome bi trebalo. Samim tim nam preti opasnost da nam ministarstvo izbriše te polaske i da izgubimo dozvolu. Samim tim od javnog privatnog partnerstva nema ništa i ova firma ide vrlo brzo u stečaj. U stečaju svi dobijaju raskid ugovora o radu i dolazi stečajni upravnik. Ova firma bez vozača ne može da radi", navodi on.
Vozači, njih dvadesetak koji su prisustvovali sastanku, odbili su ponudu grada.
"Ukoliko je vaša konačna odluka da ne prihvatite ovo rešenje moja je obaveza da svim zaposlenima kao i gradu i gradonačelniku prenesem da niste saglasni s tim i da se pokrene stečajni postupak. Grad će obezbediti prevoz, ne znam na koji način, ali pretpostavljam da postoji rešenje za to. Prevoz u gradu mora da funkcioniše", rekao je Bojanić.
Vozači su ipak ostali pri svojim zahtevima. Sastanku je prisustvovao i član Gradskog veća grada Pančeva zadužen za komunalna pitanja Milenko Čučković, ali se on nije uključivao u razgovor.

 

Link to comment

A jel ovi vozači traže da im se poveća plata pa da to bude "sistemski", a ne ovako kako vlast zamišlja da udeljuje sirotinju...
Mislim ja bih voleo da oni tako razmišljaju..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Majmuni su zbog nekih "radova" ladno ukinuli stanicu na Julinom brdu za linije 37, 51 i 52, maltene za sve koje idu ka Banovom i nastavljaju ka centru grada. U ponedeljak ujutro. 50 ljudi ima na stanici u svakom momentu. Jebo im pas mater olosku.

Link to comment
On 7.9.2019. at 9:28, SNARC said:

I ja bas gledam..nije to cesto prezime..pogotovu ne u Banatu. 

 

Ili imaju tu genetsku predispoziciju koja odise sposobnoscu ?

 

Završili su najteži fakultetTM

Link to comment
On 7.9.2019. at 8:16, miki.bg said:

Ali bold, ne možemo da povećamo plate jer zakon pa ćemo ga zaobići i uplatiti pomoć za teško bolesne. trolol  

 

 

 

Opušteno, linije će dobiti neki SNS privatnik, i onda plate vozača više neće biti problem lokalne samouprave

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...