Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

20 hours ago, nesha taxista said:

Meni zapravo uopšte nije jasno zbog čega se ruši stari most? Da li je toliko dotrajao, ne može da se popravi ili šta? 

Sedneš jedan dan na promenadu i čuješ koliko drče tramvaji po njemu, i kako onda misliš da se prodaju de luxe stanovi na 100m odatle?

 

Stravično je koliko su sranja po gradu napravili, kako bi izgradili kapitalni projekat Bg XXI veka - luksuzne stanove.

 

Link to comment

Trebalo bi jednog dana, kad dodje Novo doba,  organizovati nezvanicnu blokadu pruzanja komunalnih usluga tom... podneblju. Ne mozes burzuje isterati iz kupljenih stanova, ali mogu sami iz njih otici ako hronicno budu bez struje, vode, kanalizacije i tako tih potrepstina.

Link to comment

Meni je spektakularno kako ovi menjaju ozbiljno ljudima način  života, sa takvom mirnoćom i nebrigom, a opet ne nailaze na ikakav ozbiljan otpor. Pri tome ja više volim pešački nego auto saobraćaj. Ali prosto ljudi su zatečeni tu i tako da im cap! ukineš jednu opciju u organizaciji života je sumanuto.

Link to comment
14 hours ago, vathra said:

Sedneš jedan dan na promenadu i čuješ koliko drče tramvaji po njemu, i kako onda misliš da se prodaju de luxe stanovi na 100m odatle?

 

Stravično je koliko su sranja po gradu napravili, kako bi izgradili kapitalni projekat Bg XXI veka - luksuzne stanove.

 

 

Da su luksuzni jos bi i razumeo, nego jebeni blok broj 1 starog beograda.

 

edit: da ne bude zabune, nema nikakve veze sa blokovima na NBG-u, nego od svih mogucnosti da urade nesto, ti imbecili ne dobacuju dalje od obicne stambene zgrade.

Edited by Venom
Link to comment
11 hours ago, Malvo said:

Trebalo bi jednog dana, kad dodje Novo doba,  organizovati nezvanicnu blokadu pruzanja komunalnih usluga tom... podneblju. Ne mozes burzuje isterati iz kupljenih stanova, ali mogu sami iz njih otici ako hronicno budu bez struje, vode, kanalizacije i tako tih potrepstina.

 

+1. preorati bulevar vilsona i ostale pristupne puteve.

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Meni je spektakularno kako ovi menjaju ozbiljno ljudima način  života, sa takvom mirnoćom i nebrigom, a opet ne nailaze na ikakav ozbiljan otpor. Pri tome ja više volim pešački nego auto saobraćaj. Ali prosto ljudi su zatečeni tu i tako da im cap! ukineš jednu opciju u organizaciji života je sumanuto.

pa nishta. kad tramvaj iz bloka bude vozio samo na ibarsku magistralu, videcemo shta ce kome da odgovara. teorijski mora nekad da dozlogrdi, samo shto ce do tada instalacije biti uglavnom pochupane i promene nepovratne. josh ja neshto gundjam, a meni tramvaj ne treba, ni teorijski.

Link to comment
Quote

Pet osoba je lakše povređeno ovog jutra u autobusu GSP na liniji 85, kada je vozač naglo zakočio. Incident se dogodio u Požeškoj ulici na Banovom brdu, a nisu poznati uzroci zašto je vozač autobusa ovako reagovao.

 

Link to comment
22 hours ago, renne said:

 

 

Glavu dajem da je ispred zebre izmedju DZ i skole Josif Pancic. Ne znam sta treba da se desi da tu ili stave semafor, ili uklone zebru. Redovno nagla kocenja, neodlucni pesaci i bahati vozaci. Jednom sam bio u busu kad je bas tu tako naglo zakocio da je neka baba pala i polomila se, jedva se podigla. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...