Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ubrzano se radi na unistavanju grada do kraja. Ko ce to posle kako-tako da ga sredi, unormali i koliko para ce tu morati samo da se ulozi... boooo

Je l se moze nekako ubrazati odlazak ovih probisveta? Ta nemoc me ubija.

 

 

Link to comment

pa ako novom beogradu ne smeta, ne vidim problem. nije da je to neko drvo na kalemegdanu, pa dal ima ili nema. a ochigledno ne smeta.

 

mislim, kao i sad, sedece se jadni pojedinac po 3 sata u svojim kolima tamovao i bolno sliniti kao predsednik republike, zashto se ovo meni deshava, ja ovo ne zasluzujem, zashto sve meni :cry:. poshto zajednichkog interesa nema, to ce biti tako.

Edited by gospa buba
Link to comment

Sad vise ne mogu da ukopcam sta gde planiraju. 13 svakako ide preko novog mosta, sto je negde i OK, u moru svih njihovih gluposti. Ali sta planiraju sa linijama 7, 9 i 12? 7 i 9 takodje moraju preko novog, nemaju gde, ali koju ce trasu imati? Dok sam radio u popularnom Savogradu, secam se da je na onoj stanici ulazilo brdo ljudi u tramvaje, sto je negde i logicno s obzirom na broj poslovnih zgrada okolo. Ovako ispada da ce taj prostor biti zaobidjen? 12 vec ne bi trebalo da diraju, mada ne znam kako im se uklapa u makedonizaciju buduceg Savskog trga. Sad je pitanje i kako ce povezati buducu BAS i juzni deo grada, ranije su to podelili 12, 13 i 51, odnosno 52, 53 i 56. Verujem da ce i 51 da prebace na NBG, ali to ce biti i premalo i nesigurno za povezivanje.

 

Kamen na kamenu posle njih nece ostati.

 

I da li se to meni cini ili oni vec sad mogu da puste 12 i 13 starim trasama, ali jednostavno ne zele?

Edited by Malvo
Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

to znachi da nbg posle blokova ostaje praktichno bez tramvaja? koji ce za grad ici tamo okolo preko brda?

pa ok, zato je tu gondola :fantom:

 

Link to comment

saobracaj ce se ochigledno dizajnirati kuda moze/sme da prodje da ne smeta nikom, ne gde narod treba da ,jer tu kao ima nekog naroda u izobilju. pa ce narod da se prilagodi. njima bi najpraktichnije bilo da zveknu i gazelu i tramvajski i brankov, jer ce ochigledno da im smeta novomakedonskm projektima, buka, zagadjenje, a i taj narod. pa ce da ih nameste posle surchina i pancheva, pet, shest, deset mostova, koliko treba. jer kako drugachije. nama ce da kazu da se selimo u 3 lepe ako nam ne valja, u batochinu, u selo, na peshter. ovde ima kome valja.

 

shto vishe odmiche, i meni sve vishe to ok, poshto vidim da nachelno malo kome smeta. neka rade ljudi kako im se svidja, sad je njihovo. i onaj pinokio od gradonachelnika rekao.

 

samo taj prokleti saobracaj da se raschisti i regulishe i sve ce da bude super. oh wait :s_w: 

Edited by gospa buba
Link to comment

Nisam imala snage da se udubim u razlog obustavljanja celokupnog javnog saobračaja od Slavije ka Terazijama. Jel može neko ukratko da mi prepriča. Ako sama počnem da čitam, mislim da ću poludeti.

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Nisam imala snage da se udubim u razlog obustavljanja celokupnog javnog saobračaja od Slavije ka Terazijama. Jel može neko ukratko da mi prepriča. Ako sama počnem da čitam, mislim da ću poludeti.

 

Vesić pravi igralište od centra grada  bez konsultacije sa stručnjacima i građanima™ i bez ikakvog održivog plana. 

 

Za sad nema trola od Slavije do Studentskog trga, a kad prođe rekonstrukcija™ trga neće biti saobraćaja uopšte od Albanije do Studentskog trga. Biće kao neki autobuščići od Slavije, a njihova okretnica kod Albanije, jer zašto ne napraviti štajgu od Terazija kad već može. 

Link to comment
2 hours ago, Taihoskopija said:

 

Vesić pravi igralište od centra grada  bez konsultacije sa stručnjacima i građanima™ i bez ikakvog održivog plana. 

 

Za sad nema trola od Slavije do Studentskog trga, a kad prođe rekonstrukcija™ trga neće biti saobraćaja uopšte od Albanije do Studentskog trga. Biće kao neki autobuščići od Slavije, a njihova okretnica kod Albanije, jer zašto ne napraviti štajgu od Terazija kad već može. 

kao shto rekoh, krpa kesa* od gradonachelnika je izmrmorila, a dosta vedro, da je narod glasao da oni mogu da rade shta god hoce, kad i kako im dune.

 

* bolje kesa. kad je kesa.

Edited by gospa buba
Link to comment

ja kao lice from the block se ubih u poslednjih mesec i vise dana da svakome koga sretnem iz komsiluka izdrvim jao sta cemo kako cemo kad zavrse autobusku i skinu most. naravno ljudi nemaju pojma o tome. ali i ne veruju izgleda jer me gledaju belo i kao kako to mislis da ce da sklone tramvajski most, ma ne smeju to. mhm. ne znam, mozda ljudi kojima to ne smeta imaju one letece automobile pa ce tako da prelecu i slecu u staaari beograd.

Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

kao shto rekoh, krpa kesa* od gradonachelnika je izmrmorila, a dosta vedro, da je narod glasao da oni mogu da rade shta god hoce, kad i kako im dune.

 

* bolje kesa. kad je kesa.

 

❤️

 

Kako brzo rastu :'). To bi mu onda bila prva ~radikal sreće Vesića~ rečnica, do sad se čudio kamerama i neodoljivo podsećao na ovog kralja interneta:

 

pitanje-doktoru.jpg

 

Mada nije da nije u pravu. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...