Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

10 minutes ago, Anonymous said:

 

A kako zamišljaju da izvedu da se trolejbusi okreću kod Albanije? Da sruše par zgrada?

 

Ukoliko uspeju Terazije će se pretvoriti u Zeleni Venac,

 

 

 

U clanku pise da ce to okretanje izvoditi busevi koji ce zamenjivati trole.

Link to comment

U ovom naslovu piše drugačije.

 

Svejedno, kako će autobus da se okrene kod Albanije? Živ nisam da vidim.

 

Trebalo bi da sruše Moskvu na Terazijama i tako dobiju prostor za okretnicu. Ionako prave novi centar grada dole na štajgi, kako je Vesić najavio.

 

 

Link to comment

Verovatno ce od Moskve do Albanije zatvoriti za saobracaj osim za taksi i GSP.

Da su pametni tu bi ubacili elektrobuseve koji bi isli kruzno od Albanije do Slavije...

Link to comment
20 hours ago, keitel said:

Ukidanje trola u centru je kretenizam bez presedana. U vrijeme špica se na početnoj stanici na Studentskom trgu za par minuta skupi 50 ljudi. 

 

+1. Mozemo da teoretisemo do prekosutra, ali Beograd se prosto pravi za neku elitu, turiste itsl. Za zivot polako vise nije.

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

Oni se izgleda ludo zajebavaju. Setio sam se starog Simcity-a, kad sam gradio nuklearne elektrane u centru grada.

Ssmo im daj ideje, pa kad naprave mini hidroelektranu kod Ušća, biće nam djavo kriv...

Link to comment

Mozda imaju ideju da se okrecu od Trga Nikole Pasica, pa u Kralja MIlana, tu Terazije dodju zapravo pored. Mada ni tu nije za okretanje, mislim mogu da pokupe putnike i nastave, ali nemaju gde da se parkiraju izmedju voznji. Doduse, nemaju ni na Terazijama...

Link to comment

Tako je. Tramvaji sa brda trebalo da krenu krajem decembra, pa pomerili za jun. Stari most se ruši nakon toga, novi će biti za 2, najviše 3 godine od rušenja starog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...