Jump to content
IGNORED

Бечкерек ака Петровград ака Зрењанин


расејан

Recommended Posts

drugare iz zrenjanina samo da obavestim o izlozbi/promociji zrenjaninskih dorbihtorbi, u cetvrtak 21. aprila u 21 h u zelenom zvonu. nadamo se da cemo lafa uspeti da navatamo da pusta muziku, neki od autora /koji inace nisu vise u zrenjaninu, ali nisu bas ni u inostranstvu kao mnogi koji su u ovom ucestvovali - prisustvovace ovoj tarapani, a torbe ce se tada i samo tada moci kupiti. jer projekat je neki vec u pitanju, pa ne znamo sta cemo sa novcima, kako da ih podelimo, gde da ih preusmerimo?? te silne novce :-))) pa eto, dodjite, vidite, kupite ... dorbetorbeplakatq.png[/url]

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • расејан

    20

  • scepa

    11

  • Reaktor

    9

  • banatjanin

    6

  • 2 months later...

26. DANI PIVA 24. - 28. avgust 2011.MAIN STAGE – ŽITNI TRGSreda : 24.8 - 6Pack - Overdrive - Partibrejkers Četvrtak 25.8 - Panta Šiklja Nafta - Sajsi MC - Marcello - Rambo Amadeus Petak 26.8 - Mali princ - Veliki Prezir - Svi na pod -Bajaga Subota 27.8 - Šišarke- Elemental - Zemlja gruva - Magnifico Nedelja 28.8 - Kartel 023- Kvazar - Eva Braun - Massimo SCENA „SIMA CACIN“ – TIRŠOVA ULICA24. avgust, sredaDjordje Balašević i Panonska mornarica25. avgust, četvrtakInternacionalni festival folklora „Lala“Tiriri akustik orkestar Lajko Felix 26. avgust, petak Internacionalni festival folklora „Lala“Ravnica Milan Prunić 27. avgust, subotaInternacionalni festival folklora „Lala“O Đila Gustav Vremesh i Ciganske violine 28. avgust, nedeljaFestival tamburaša „Prim za primom...“Klapa Panon Zvonko Bogdan GRADSKA BAŠTA24. avgust, sredaTamburaški ansambl „Melem“25. avgust, četvrtakVeče grčke muzike - Branko Kamenković27. avgust, subotaMiki Jevremović PLATO STAGE – Trg dr Zorana ĐinđićaTehno party – svih pet danaTRG SLOBODEProgram za decu – CEKOM svih pet danaSajam knjiga – svih pet dana.. i još... Tiršova ulica – Scena „Sima Cacin“27. avgust28. Zlatni kotlić Zrenjanina i 4. Memorijalni turnir „Đula Farkaš Faki“Svih pet dana:12. Banatske vredne ruke 3. Izložba hrane i pića „Banatske evenke“

Link to comment
  • 8 months later...

verovatno idem sa drugarima u subotu na 1 dan u zrenjanin :wub:, pa molim zrenjanince za preporuke za neka dnevna mesta. ili stagod zanimljivo sto radi u subotu.(nekad sam znala sve, ali to je bas davno bilo... do kraja prve polovine 90-ih)

Edited by PointTaken
Link to comment
verovatno idem sa drugarima u subotu na 1 dan u zrenjanin :wub:, pa molim zrenjanince za preporuke za neka dnevna mesta. ili stagod zanimljivo sto radi u subotu.(nekad sam znala sve, ali to je bas davno bilo... do kraja prve polovine 90-ih)
da klopate, da šetate, da otpadate sa plastičnom kašičicom međ zube, divljina, beton, šta ti treba?
Link to comment
da klopate, da šetate, da otpadate sa plastičnom kašičicom međ zube, divljina, beton, šta ti treba?
trebaju nam kul kafei koji rade danju, bićemo u gradu, da prošetamo po centru (ja bih i da nađem jednu ulicu, mislim da je koče kolarova ili koče kapetana, uspomena radi). ništa posebno, nećemo van grada.
Link to comment
trebaju nam kul kafei koji rade danju, bićemo u gradu, da prošetamo po centru (ja bih i da nađem jednu ulicu, mislim da je koče kolarova ili koče kapetana, uspomena radi). ništa posebno, nećemo van grada.
u koče kolarova, tamo gde ideš, pri kraju ulice, predposlednji semafor, sa desne strane na ćošku, imaš pivnicu "Šanta" sa kul baštom, tiho, opušteno, prijatno.u centru i dalje najviše prija bašta "Zelenog zvona" ispred pozorišta, na samom trgu, dok u sklopu kompleksa gradske kuće imate Gradski park i kafe - baštu u njemu. fontana, paunovi, drveće i to. na centralnoj džadi, u šetačkoj zoni čitav niz bašti, ako vam nije gadno tu da sedite.u samom cenru opet , buklvalno ISPOD malog zelenog mosta preko jezera, sa druge strane od zgrade suda, nalazi se Bridge kafe. ako su izbacili baštu na plato pored kafea, obavezno sesti tamo. gledaš jezero, u hladu drveća si, sa druge strane prelepa reformatska crkve (ona skroz bela) i secesionističku zgradurinu suda, a ne drndaju sa glasnom muzikom.valjda dovoljno. Edited by banatjanin
Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...