Jump to content
IGNORED

Žiga


harper

Recommended Posts

Ipak, ima u Spaniji i onih koji znaju nesto o fudbalu :D

EVROPA - Andriju Delibašića u Real Sosijedadu može da zadrži samo ekspresan ulazak Crne Gore u Evropsku uniju. Bivši fudbaler Partizana ljut je na novog predsednika Inakija Badiolu, koji se sve dogovorio oko dolaska Nikole žigića na ?Anoetu?.Delibašić je zato posle gola u pobedi nad Herkulesom (2:1) otrčao prema svečanoj loži i neprimerenim gestom se ?obratio? Badioli.- Dobro, pogrešio sam. Nije trebalo da tako reagujem, ali šta sam drugo mogao da uradim? Zar je moguće da ja poslednji saznam da žigić dolazi na moje mesto? I to iz medija! Očekivao sam da me predsednik pozove i da mi kaže u lice. Čujem da ću morati da napustim klub kao ?nekomunitarac? - izjavio je 26-godišnji Crnogorac.Delibašić je dodao da se pre pet-šest meseci sreo sa žigićem, koji mu je rekao da ima otvoren poziv Real Sosijedada.- Od tada više nismo bili u kontaktu. Znate, on je igrao za Crvenu zvezdu, a ja za Partizan. žigić je dobro pojačanje za naš klub. šta mi preostaje? Da treniram i postižem golove, pa šta bude. Voleo bih da ostanem, ali je očigledno da se ja ne pitam - dodao je Delibašić, koji sa Sosijedadom ima ugovor do juna 2008. godine.Sosijedad je trenutno četvrti u Drugoj ligi i sa Numansijom, Sportingom i Malagom se bori za jedno od prva tri mesta koje vode u elitu.

Link to comment
Andriju Delibašića u Real Sosijedadu može da zadrži samo ekspresan ulazak Crne Gore u Evropsku uniju.
Pa ko se ne bi iznervirao kada bi mu to bila jedina nada??
Link to comment
:Hail: otvorio dusu: "Kuman me sputava"

Srpski fudbalski internacionalac i član španske Valensije Nikola žigić izjavio je da u dosadašnjem delu sezone nije mogao da dođe do izražaja jer mu trener Ronald Kuman nije dopustio da "pokaže šta zaista zna". "Razočaran sam jer želim da klubu dam svoj maksimum, a u tome sam sprečen. U decembru sam imao razgovor sa Kumanom i tada sam dobio uveravanja da će mi se pružiti šansa da pokažem svoje kvalitete. Od toga nije bilo ništa", rekao je srpski golgeter.žigić je naglasio da je pod dirigentskom palicom Kumana do sada "malo toga naučio", za razliku od klupskih sredina u kojima je igrao ranije."Mnogo sam naučio od Slavoljuba Muslina, Ljupka Petrovića i Valtera Zenge, dok sam igrao u Crvenoj zvezdi, kao i od Migela Anhela Portugala u Rasingu. Iskren da budem, ovde sam malo toga naučio", rekao je žigić.Srpski fudbaler ipak ne dovodi u pitanje svoj dalji angažman u Valensiji, odbacujući mogućnost eventualnog prelaska u Real Sosijedad."Uprkos tome što ovde nisam dovoljno angažovan,. prezadovoljan sam što sam član Valensije. što se Real Sosijedada tiče, poštujem veličinu tog kluba, ali smatram da je zaista neprimereno da igrač iz Valensije pređe u ekipu nižeg ranga", zaključio je žigić

Link to comment
Ipak, ima u Spaniji i onih koji znaju nesto o fudbalu :D

EVROPA - Andriju Delibašića u Real Sosijedadu može da zadrži samo ekspresan ulazak Crne Gore u Evropsku uniju. Bivši fudbaler Partizana ljut je na novog predsednika Inakija Badiolu, koji se sve dogovorio oko dolaska Nikole žigića na ?Anoetu?.Delibašić je zato posle gola u pobedi nad Herkulesom (2:1) otrčao prema svečanoj loži i neprimerenim gestom se ?obratio? Badioli.- Dobro, pogrešio sam. Nije trebalo da tako reagujem, ali šta sam drugo mogao da uradim? Zar je moguće da ja poslednji saznam da žigić dolazi na moje mesto? I to iz medija! Očekivao sam da me predsednik pozove i da mi kaže u lice. Čujem da ću morati da napustim klub kao ?nekomunitarac? - izjavio je 26-godišnji Crnogorac.Delibašić je dodao da se pre pet-šest meseci sreo sa žigićem, koji mu je rekao da ima otvoren poziv Real Sosijedada.- Od tada više nismo bili u kontaktu. Znate, on je igrao za Crvenu zvezdu, a ja za Partizan. žigić je dobro pojačanje za naš klub. šta mi preostaje? Da treniram i postižem golove, pa šta bude. Voleo bih da ostanem, ali je očigledno da se ja ne pitam - dodao je Delibašić, koji sa Sosijedadom ima ugovor do juna 2008. godine.Sosijedad je trenutno četvrti u Drugoj ligi i sa Numansijom, Sportingom i Malagom se bori za jedno od prva tri mesta koje vode u elitu.

Ziga i u Spaniji terorise crno-bele :Hail:
Link to comment
Bez ikakve želje da ulazim u patkometriju, ali poređenje žige i Anrija je potpuno neumesno. Po svakom kriterijumu. <_<
Nisam ih ja poredio jer mi se tako cefnulo, nego zato sto je 1 Ziga ostavio 1 Anrija za dlaku iza sebe
U izboru za svojevrsnu nogometnu "zlatnu malinu" našle su se nogometne veličine poput Barceloninog Thierryja Henryja koji nije opravdao sjajnu karijeru u Topnicima, veterana Ivana Helguere koji se slabo snalazi izvan Real Madrida, vječne nade Javiera Saviole ili Josea Antonija Reyesa. Za pobjednika ovog nezahvalnog izbora, odnosno za igrača koji je najviše obećavao, a najmanje pokazao, ipak je odabran srpski reprezentativac Nikola žigić. Autor izbora objašnjava zašto je baš ovaj napadač impozantne visine najveće razočaranje ovogodišnje Primere.
Da ne pricam sto tamo nekog Anrija mogu da zamene razne Anelke, Trezegeovi, Benzeme, Sisei, Sahe, dok je za Zigu zamena Ranko Despotovic, pa se u principu i mogu sloziti sa tobom da je poredjenje neumesno :s_d: Edited by adasevic
Link to comment

Kome covek da se zali kad je moderator predvodnik zigomrziteljske sekte <_< Ziga resava utakmicu u 85 minutu.

Link to comment
Zile na klupi :o
Pa što ne javi ranije da singliram keca?! angry.gif Čak i da ne udje u igru, Žile je 1 autoritet™ čije samo prisustvo na klupi može biti dovoljno da donese prevagu.
Link to comment

Pogino mi najbolji drug iz vojske pa sam morao na sahranu pa sam propustion ostatak utakmice. Nasli da sahranjuju bas kada Zile igra... angry.gif kako je igrao Zile? Koliko je dao golova? Koliko asistencije?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...