Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

ja se juce vratila..hvala svima za preporuke,put preko Zabljaka je suuper!

 

najgori deo je posle Valjeva do Divcibara tu je put bas los i serpentine na penjanju posle Savnika..ostalo super!

i kad smo se vracali zalutamo na strari i napusteni put od Risna koji je uzasan i uzak,nije za dzabe napusten..srecom nikog nije bilo u susret jer ne znam kako bi se to zavrsilo :isuse:

to je bilo stresno!

 

svratili na Durmitor jedan dan u dolzasku,svratili u Zabljak i odmah pobegli odande..smestaj nasli na samom skretanju na put za Pluzine,lepe drvene kucice,svrckali se,prosetali pa nastavili dalje..

 

Veslo je kul..mali kamp,mir,tisina,cisto more..ali nema radnja pa se tamo ide opremljen i put je uzasan i meni prilicno stresan(uzak je pa kad naidju kola u suprotnom smeru zna biti zeznuto a kamenje okolo..)..jednom smo za 10dana isli u nabavku u Radovice..

ima radnja u Zanjicama ali nismo isli a u kampu se za ujutru mogu naruciti hleb,jaja,paradajz,grozdje,breskve i sl..

 

i u povratku smo opet svratili na Durmitor..otisli u isti smestaj ali su imali neki problem sa vodom pa nas je uputio kod rodjaka sto je ispalo jos bolje..kucice u sumici dalje o magistrale,mir..prelepo..tu smo ostali tri dana..popeli Bobotov kuk i sutradan Savin kuk (tu sam vec bila sa jezivom upalom misica pa sam se gornji deo spustila zicarom)..

ali je turizam jak na celom Durmitoru,bas puno ljudi za moj ukus prirode i divljine ali ok,svi imaju istu ideju...jela divlje maline,sumske jagode i borovnice..

 

sto se mene tice 1 uzivancija od putovanja!!!

Link to comment

:) hvala tebi na savetima bili su korisni 

 

 

e da zaboravila sam da napisem..na Veslu  smo imali kajake jedan dan pa smo veslali do Plave spilje u koju smo samo zavirili i brze pobegli jer je bila bukvalno preplavljena ljudskim glavama i izduvnim gasovima od dva broda koja nisu gasila motore..ja ne znam jel su ti ljudi ludi ili sta?!

i ovi sto ne gase motore u pecini i ovi sto se kupaju u tome :isuse:

 

Edited by ivy
Link to comment

 Како најлакше стићи из Будве до Жањица без кола? Бусом до Херцег Новог, а после хватати неки морски такси?

Link to comment
6 hours ago, dekki said:

 Како најлакше стићи из Будве до Жањица без кола? Бусом до Херцег Новог, а после хватати неки морски такси?

 

Stopom najbrže. 

Link to comment

Daleko od bitnog ili hitnog pitanja, ali ovih dana po HN vidjam masu hrvatskih tablica iz - Daruvara (DA). Kao da je to najveci grad u HR. Na koju foru? Je li to neki rent a car zapravo?

Link to comment
7 hours ago, Kampokei said:

Daleko od bitnog ili hitnog pitanja, ali ovih dana po HN vidjam masu hrvatskih tablica iz - Daruvara (DA). Kao da je to najveci grad u HR. Na koju foru? Je li to neki rent a car zapravo?

 

rentirani, do pre par godina su skoro svi rentirani automobili u hrvatskoj bili DA table jer je bila neka fora da je tamo najeftinija registracija/osiguranje.

pre npr 2 godine sam videla naslov kako vise nema tih povlastica/fora za registrovanje na DA table i kao vise ih necemo vidjati u tolikom broju..

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ja bio 9 dana i drago mi je da je kise bilo vrlo malo ili nimalo, za razliku od jula. Ali kao da je bilo vlaznije nego ikad, nesto mi tesko padala vrucina. Retko bih isao na plazu pre 17h.

Link to comment

Premrla sam tokom noći od gromova. Najdalje kilometar od mene su udarali i tresli su mi se prozori i bilo je da se istovremeno desi bljesak i zvuk kao da bomba eksplodira. 

 

Moram da nadjem nekoga od starijih da pitam gde je udaralo.

 

I mali gecko se izgleda prestravio, ušao mi u sobu, a nikad pre nisu ulazili u spavaću sobu. Ne pomera se satima. Pustila sam ga da kulira i otvorila sam prozore širom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...