Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

Progrize sve što se može progristi, pojede svu hranu, uđe na kraju i u vreću za spavanje noću gostima, meni ne smetaju, ali realno to je smrt za dom kad uspe da uđe unutra.

 

Pripada porodici pacova, iako liči na vevericu.

Link to comment
12 minutes ago, Anonymous said:

Progrize sve što se može progristi, pojede svu hranu, uđe na kraju i u vreću za spavanje noću gostima, meni ne smetaju, ali realno to je smrt za dom kad uspe da uđe unutra.

 

Pripada porodici pacova, iako liči na vevericu.

:) zabava zagarantovana.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

smesan mi ambivalentan ton ovog teksta budve for dummies, izmdjeu prezira zbog 'urbanistickog i turbofolk kaosa' i divljenja/zavisti zbog zgrtanja love i profilisanja turizma

 

nikad nisam bila u budvi a bas bih volela sve to da vidim! (na pola dana, ne vise:) )

a cg jadran mi je mnogo lep, da nema cro isla bih tamo

boze, spasi cro jadran od koncesionara

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Ja Bečiće nisam mogao da prepoznam prošle godine posle 10 godina, a Budvu tu i tamo (Trokadero je na istom mestu). Ono što mene užasava u celoj toj priči je infrastruktura koja ni pre nije mogla da udovolji zahtevima a kamoli sada. Tu niču stambene zgrade u brdima do kojih vodi isti onaj nikakav put kao i dok zgrada nije postojala, gde ide kanalizacija bolje da ne znam...bio sam u oktobru i đubreta je bilo na sve strane, mogu misliti kako je u sezoni. 

U Hrvatskoj nisam bio do pre dve godine i ono što mi se dopalo je što vidiš puno mesta netaknute prirode na kojima bi u CG ili Grčkoj odavno niknuo neki komplex, hotel...

Link to comment
30 minutes ago, čekmeže said:

bio sam u oktobru i đubreta je bilo na sve strane, mogu misliti kako je u sezoni. 

Isto.

Mislim, nadjes ga na istom mestu na kome si ga video prethodne sezone :fantom:

31 minutes ago, čekmeže said:

ili Grčkoj

Ovo ti bas i nije neko poredjenje: Grcka ima preko 13,000 kilometara obale, ima tu jos mnogo da se radi da bi se dostigla 1 CG :D 

Ali sa se trude - trude se.

 

Ima i na CG primorju jos uvek mesta netaknutih, ali im se moze prici ili samo s mora ili sve dugotrajnijim pesacenjem.

Cenim da ce za jedno najvise 5 godina da i to dokusure.

Link to comment
39 minutes ago, čekmeže said:

Ja Bečiće nisam mogao da prepoznam prošle godine posle 10 godina, a Budvu tu i tamo (Trokadero je na istom mestu). Ono što mene užasava u celoj toj priči je infrastruktura koja ni pre nije mogla da udovolji zahtevima a kamoli sada. Tu niču stambene zgrade u brdima do kojih vodi isti onaj nikakav put kao i dok zgrada nije postojala, gde ide kanalizacija bolje da ne znam...bio sam u oktobru i đubreta je bilo na sve strane, mogu misliti kako je u sezoni. 

U Hrvatskoj nisam bio do pre dve godine i ono što mi se dopalo je što vidiš puno mesta netaknute prirode na kojima bi u CG ili Grčkoj odavno niknuo neki komplex, hotel...

 

zanimljivo, i drugi tekst danas na temu cg turizma dolazi iz hrvatske, ovaj put bas sa divljenjem, novi monako, nova azurna obala :D

 

eto puteve ce raditi kinezi, kao i peljeski most..

 

(citam drugde da je uradjen plan za ol inkluziv rezort na bolu koji cce upropastiti zlatni rat (koji je meni ionako 'onako' ali generalno mestani se bune) 

za sto godina ko ide na more ce letovati u tim fakin rizortima zlatnim kavezima - kruzerima na kopnu ili nece nikako

 

Link to comment
On 12.8.2018. at 12:36, InvisibleLight said:

 

zanimljivo, i drugi tekst danas na temu cg turizma dolazi iz hrvatske, ovaj put bas sa divljenjem, novi monako, nova azurna obala :D

 

eto puteve ce raditi kinezi, kao i peljeski most..

 

 

 To su placeni tekstovi. Finansira ih Turisticka organizacija CG, lokalne turisticke organizacije i turisticki kompleksi Porto MNE, Lustica bay i Portonovi.

Edited by morgana
Link to comment
5 hours ago, morgana said:

 To su placeni tekstovi. Finansira ih Turisticka organizacija CG, lokalne turisticke organizacije i turisticki kompleksi Porto MNE, Lustica bay i Portonovi.

+1 

jasno ko dan.. 

i kad budemo napravili jednu stvar a ta stvar je da nema pomešanog mirisa borovine, mora i hiljade tona smeća na letnjoj žegi onda naklon a ovako neka mi se napuše kurca svi ti turistički radnici i njihov turizam pizda im materina nesposobna

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...