Jump to content
Sign in to follow this  
Krotka

Dušeci

Recommended Posts

mraki

Jedno glupo pitanje. Kupim ukrojeni čaršav sa lastišem, i posle pranja vidim da je lastiš samo sa gornje i donje strane, sa bočnih koje su duže ga nema. 
Možda bih i pokušao da ga vratim, ali nisam siguran da li je greška ili postoje i takvi? :unsure::lolol:

Svi koje sam do sad vidjao su imali gumu skroz okolo, nešto sumnjam da će ovo držati...

Lezilebovich
On 29.4.2020. at 13:07, goofs said:

Da li je neko nekad probao onaj jastuk za spavanje sa podlogom/stranom koja "hladi" ? Kao neki kuling gel ima. Jel valja to icemu, vredi li?

Treba mi novi jastuk, a takvi su preskupi da ih naslepo kupim. Ima kod AliKineza za fine novce, ali to cu docekati nikad i u ko zna kakvom stanju.

Da li si kupio to sa hlađenjem? 

goofs

Ne, nasao sam samo na jednom mestu, u nekom salonu u Dim. Tucovica, isao da pogledam, 12000 kosta jastuk, fala do vidjenja

I dalje sam zainteresovan, ali ne mogu da ih pronadjem za neke normalne novce.

Delija67
1 hour ago, mraki said:

Jedno glupo pitanje. Kupim ukrojeni čaršav sa lastišem, i posle pranja vidim da je lastiš samo sa gornje i donje strane, sa bočnih koje su duže ga nema. 
Možda bih i pokušao da ga vratim, ali nisam siguran da li je greška ili postoje i takvi? :unsure::lolol:

Svi koje sam do sad vidjao su imali gumu skroz okolo, nešto sumnjam da će ovo držati...

Ima i takvih. Ako dimenzije odgovaraju duseku i ako se dobro namesti drzace.

mraki

Hvala Delija, dimenzije su odgovarajuće, kupljen je za taj dušek.

notenoughreasonsforclaire

Ima li neko iskustva sa Andrijašević dušecima i dušecima iz Jyska? 

I*m with the pilots
1 hour ago, notenoughreasonsforclaire said:

Mi smo uzeli kod njih jedan od srednje-tvrdih (mislim da je Ortopedico), mislim da je delovao kao najbolji u ponudi, ali mi se cini da je ono sta smo dobili ispalo tvrdje. No, koristili smo ga nesto preko dva meseca sa prekidima pa nisam neki reper da ti kazem kako ide na dalje. Mamina prijateljica koja nam ga je preporucila ga ima vec oko dve godine i zadovoljna je njime.

Probaj da isposlujes neki popust, mi smo dobili 30% tad.

gagilija

Jysk, kupljen pre par godina. Uzela neki iz welpur gold serije, visine 26 ili 28 cm, jos imam neke austrijske letvice koje ne mogu da legnu nisko u ram kreveta, pa mi je malo povisoko. Donji deo tvrdji, a gornji je od mekseg memori sloja u koji upadnes ali te drzi onaj tvrdji pa nije da propadnes. Meni odlican jer godinama imam problem sa ledjima i ne spavam dobro. Jedino zeznuto okretanje malo zbog tog upadanja, ali naviknes se. Ali spavam konacno bez budjenja na 2-3 sata

Zato sam u jurnjavi za jastukom, imam 5 komada i nijedan mi ne odgovara.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk