Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

15 minutes ago, Filozof manijak said:

sad kad su se SPAS i SNS formalno spojili, i sa sepsom u Vladi, jel to čitav parlament postao pozicija?:ohmy:

 

Ne znam kako se Goca Comic racuna ? 

 

I onaj car iz presevske doline..onaj nam jedini brani obraz...jak obraz, u materinu.

Link to comment
32 minutes ago, SNARC said:

 

Ne znam kako se Goca Comic racuna ? 

 

I onaj car iz presevske doline..onaj nam jedini brani obraz...jak obraz, u materinu.

Goca nije u parlamentu, ona je u vladi...

 

Ima i Glišić, bivši Dvarš, koji je preko SPASa ušao, pa izašao iz Spasa...

 

Mislim, ako to možemo gledati kao opoziciju...

 

Dakle, ima 1, eventualno 2... :(

Link to comment

Popizdeo sam, roditelji mi zive u toj zgradi. Taj plac su prvobitno namenili trospratnoj garazi, pa su se stanari bunili i za to, hop, evo prenamene za 7 spratova poslovnog prostora. Dele stanari neke flajere, organizuju protest u nedelju u 20h.

  • +1 3
Link to comment
 
 
Capture.JPG.40ed80c8463d5dc2bde27740ce8751c2.JPG
 
 
BLOK 37 ...
i sad bi sve ovo bila zajebancija i sala da nisu poceli da ciste plac, cime drugo nego secom drveca
 
Nije zajebancija, odavno se tu planira zgrada.
Samo ja optimistično nisam mislio da će ovakav monstrum da krknu tu. Propisno su se usrali u život ovima iz "starih" zgrada.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Тако су и код мене у блоку пре сад већ има једно 15 година набуџили неку пословну зграду брат брату 20 метара паралелно од старе стамбене. Наравно на месту где је било неко зеленило и дрвеће.

И тако зврји годинама полупразна, има пар неких банки/фирми евентуално.

 

Лудило је генерално шта раде на Нбгу са сваким најмањим парчетом простора које је у њиховим главама неискоришћено. Само зидај, гради, буџи.. онај део од Милутина Миланковића до 70ог је непрепознатљив, буквално сваки пут кад прођем никне нека нова зграда.

Link to comment
On 3.6.2021. at 17:09, Chika Spale said:

Popizdeo sam, roditelji mi zive u toj zgradi. Taj plac su prvobitno namenili trospratnoj garazi, pa su se stanari bunili i za to, hop, evo prenamene za 7 spratova poslovnog prostora. Dele stanari neke flajere, organizuju protest u nedelju u 20h.

I moja drugarica. Očaj živi, slala mi snimke bagera kako krše, bukvalno scena tuge. Kaže mi ona da ne mogu ništa da učine, probali su. Novi Beograd postaje užasno mesto za život, sve češće hvatam sebe kako fantaziram o selidbi. 

  • +1 1
Link to comment

Da, ja sam bio do malopre ali unervozile nam se devojcice pa idemo kuci. Bojim se da je ovo za sad samo neorganizovano iskazivanje revolta. Mora da se iskristalisu neki predstavnici koji bi artikulisali ovo dalje, posto ovi sutra nastavljaju sa radovima. 

Btw, tu su iz Ne davimo Beograd, a cuo sam da je DSS izdao saopstenje :laugh:

Link to comment
16 minutes ago, Chika Spale said:

Mora da se iskristalisu neki predstavnici koji bi artikulisali ovo dalje, posto ovi sutra nastavljaju sa radovima. 

Btw, tu su iz Ne davimo Beograd, a cuo sam da je DSS izdao saopstenje :laugh:

Do sutra će, kao i za Jadar, mini-elektrane i sve ostalo, svi da podrže, niš se ne brini.:rolleyes:

Do daljneg, jedino da se blokiraju radovi kako god...

Edited by Zabalujev
Link to comment
46 minutes ago, Chika Spale said:

Da, ja sam bio do malopre ali unervozile nam se devojcice pa idemo kuci. Bojim se da je ovo za sad samo neorganizovano iskazivanje revolta. Mora da se iskristalisu neki predstavnici koji bi artikulisali ovo dalje, posto ovi sutra nastavljaju sa radovima. 

Btw, tu su iz Ne davimo Beograd, a cuo sam da je DSS izdao saopstenje :laugh:

Sutra u 20h ponovo. Videla sam Dobricu, bilo je vrv još poznatih ali ja sam stajala malo na obodu jer sam bila sa decom malom.

Drugarica koja živi baš u zgradi koja je direktno na udaru ovog planiranog monstruma kaže da se priča da će tu proći šine (kroz središte bulevara) i da se planira nova zgrada Pinka na kraju ulice, gde je valjda sad Poreska (?) 

Za ovo govno što se radi kažu da je Šapićevo. Ko sad zna šta je abar šta ne... 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...