Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ali jebote, jasno da nisu dovoljno odmaknuti jedan od drugog, da je mimo zakona i da se zato vatra lako proširila, i opet će isto, svesno dovode ljude u opasnost... i niko ništa :isuse:

I to na više spratova, jel to standardna praksa medju fensi splavovima, koliko ima najviši? :huh:

Edited by mraki
Link to comment
5 minutes ago, mraki said:

Ali jebote, jasno da nisu dovoljno odmaknuti jedan od drugog, da je mimo zakona i da se zato vatra lako proširila, i opet će isto, svesno dovode ljude u opasnost... i niko ništa :isuse:

I to na više spratova, jel to standardna praksa medju fensi splavovima, koliko ima najviši? :huh:

Imas onaj kopernikusov prekoputa beton hale ima i lift...

Link to comment

Aaa srki iz kopernikusa se dao u splavarenje, sad mi se kockice malo slažu što na b92 uopšte nije išla vest dok je gorilo pa onda ovaj kritčki prilog na prvoj čak je i onaj dečko iz minstarstva skroz neki normalan fin i urban,  možda je mislilac lol, mislim da će oni tu sad da se kolju međusobno za vezove ko rutović i peconi za lokale.

Link to comment
[emoji23][emoji185]
Onaj šesto nešto? videh to ali kocka je, pa ne mogu lako proceniti izdaleka.
A ček, kad kažu 3 sprata, to mu dodju prvi i drugi plus krovna terasa? 
Da brt, vrh brt...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Aaa srki iz kopernikusa se dao u splavarenje, sad mi se kockice malo slažu što na b92 uopšte nije išla vest dok je gorilo pa onda ovaj kritčki prilog na prvoj čak je i onaj dečko iz minstarstva skroz neki normalan fin i urban,  možda je mislilac lol, mislim da će oni tu sad da se kolju međusobno za vezove ko rutović i peconi za lokale.
Ma bilo je... Ovaj iz ministarstva je u jutarnjem prve...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Verovatno bilo posle u vestima al ne gledam nešto tv  nego nije bilo na sajtu, e sta mi je moć navike na dizajn to mi i dalje glavni info portal, nije bilo ono poslednja vest gori nešto u bg a to uvek rade promptno  neg sam sve ispratio na forumu, svejedno mislim da tu ima nekih preklapanja interesa i teritorija i da ovo cunamijevljevo da će sad da diže spratove uvis je ko neka poruka ovom iz kopernikusa

Link to comment

"Nijedan od ova četiri splava nije imao plutajuću dozvolu, nije prošao tehnički pregled, niti je imao propisan broj članova posade - rekao je za TV "Prva" Veljko Kovačević, pomoćnik ministra za saobraćaj.

Kako je dodao, "reč je o neodgovornosti vlasnika koja je u sličnim slučajevima i ranije viđana", te da je jedini izlaz da se izbegnu ovakvi slučajevi nova odluka Grada Beograda o postavljanju splavova."

 

Može li neko da pojasni boldovano, nmg da verujem da će grad odluku njima da prilagođava a ne da sprovodi važeći zakon.

 

Link to comment
"Nijedan od ova četiri splava nije imao plutajuću dozvolu, nije prošao tehnički pregled, niti je imao propisan broj članova posade - rekao je za TV "Prva" Veljko Kovačević, pomoćnik ministra za saobraćaj.
Kako je dodao, "reč je o neodgovornosti vlasnika koja je u sličnim slučajevima i ranije viđana", te da je jedini izlaz da se izbegnu ovakvi slučajevi nova odluka Grada Beograda o postavljanju splavova."
 
Može li neko da pojasni boldovano, nmg da verujem da će grad odluku njima da prilagođava a ne da sprovodi važeći zakon.
 
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=558794531390934&id=387127381890984



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Barti66 said:

 

Može li neko da pojasni boldovano, nmg da verujem da će grad odluku njima da prilagođava a ne da sprovodi važeći zakon.

 

Ne živiš inače u Srbiji i ne pratiš vesti pa te tako nesto čudi? 

Link to comment
On 24.1.2020. at 13:01, Frank Pembleton said:

Arhivira se...A budala je sto kaci to.Pri tome tu nigde nema dozvole, samo zahtev za tehnicki nadzor...

A Dunav mu osigurao hehe verovatno niko drugi nije hteo...

Nego jel neko od forumasa ima splav?

Nesto bi me zanimalo...

 

Slusam

Link to comment
 
Slusam
Valjalo bi pogledati papire koji idu uz splav, da vidimo ono što ono govno Zubac, mašeda ima papire, mada se za jedan vidi da se ne odnosi na konkretne splavove. Može i na PM ne moramo ovde...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...