Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

USKORO I FONTANA U SREDINI

Kružni tok kod Opštine Novi Beograd sigurno će dobiti novi izgled, ako ne zbog funkcionalnosti onda sigurno zbog - estetike. Naime, na ovoj lokaciji predviđeno je postavljanje atraktivne fontane

Link to comment

Odlicna ideja. Nije dovoljno saobracajnih nesreca na tom kruznom putu, pa dajte jos malo distrakcija. 

 

Pri tome - jebale ih fontane vise, vrhunac lepote. Kao da malo cveca I eventualno zbun nije dovoljno lepo, nego mora I prskalica. 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

A hoće da sklone onu sa Trga Nikole Pašića? Ne valja im nego će opet neku under the rainbow skalameriju.
Koliko videh sklonili su i žardinjeru sa sedištima na Kališu gde je bilo ono drvo koje su isto posekli.

Nikad ne bih rekla da ću da citiram reči pesme Dejana Cukića, ali " ne preooznajem svoooj graaad"

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
Quote

Od ponedeljka, 16. septembra, počeće radovi na ispiranju vodovodne mreže na opštini Novi Beograd i trajaće do subote, 21. septembra.

Povremene prekide u snabdevanju, umanjen pritisak vode i zamućenje osetiće potrošači u periodu od 22h do 6h po sledećem rasporedu:

16/17.09.2019. godine – blokovi 37, 38, 39, 28;
17/18.09.2019. godine – blokovi 21 i 22;
18/19.09.2019. godine – blokovi 29, 30, 31 i 32;
19/20.09.2019. godine – blokovi 1, 3, 4, 33, 34;
20/21.09.2019. godine – blokovi 24, 23, 19, 19a.

 

Link to comment
reklo mi da će praviti kružni tok na raskrsnici oml brgd i zđ-a
 
ima li potvrde za to?
 
Nemam...
Znam da su bili neki planovi za ovaj deo od pruge ka blokovima ono što su ispresecali semaforima, pa se odustalo...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

reklo mi da će praviti kružni tok na raskrsnici oml brgd i zđ-a

 

ima li potvrde za to?

 

deluje kao dobro rešenje, s obzirom da se često čeka predugo na tim semaforima bez razloga. 

šta kažu stručniji ? 

 

p.s. osim ako prave kružni put samo da bi imali negde da metnu još jednu fontanu :(

Link to comment
24 minutes ago, Lezilebovich said:

 

 

p.s. osim ako prave kružni put samo da bi imali negde da metnu još jednu fontanu :(

fontanu će nešto više da metnu, samo ne znam dal će je inkorporirati u stub rasvete ili će biti neko drugo rešenije

 

 

gde li će sa konjanikom?

:sad:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...