Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

640 negativnih komentara. vesarini/gangulini botovi lome za sve pare
Neka znači da svrbi...
BTW, izgleda da je Kole šećerko u kombini oko ovog Cunamija...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

pa treba im. juche nestade semafora na raskrsnici avnoja i umetnosti, svuda 3 trake, svuda krcato, i haos nastade iz mesta, svi se.maglovito secaju da postoje neka pravila, ali oni moraju odmah svi da prodju,.jer oni to zasluzuju :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment
6 hours ago, gospa buba said:

pa treba im. 

:lolol: al bukvalno

danas je premijerka to maltene rekla doslovno na konferenciji za štampu

ja ne znam što im ovo malo preostalih novinara ne kaže, pa treba i nama.

Link to comment

Kome je smetao beerfest zbog buke, odlepice ove godine jer je posle music week. 

 

Nakon Belgrade Beer Festa koji će okupiti 120 izvođača, oblak dobre zabave - Cloud platforma, donosi još dobrih vesti, ovoga puta za ljubitelje popularne muzike: više od 15 najvećih domaćih i regionalnih muzičkih zvezda nastupiće na letnjem Music Week festivalu, od 23. do 25. avgusta na Ušću.

Link to comment

Ala su ga upakovali...
Birfest, pa tasovac, pa onda Dragana Mirković, Toni C, Rozga, Brena, Jala brat ovo ono kiiidaj46d90999b6113a109b2457ee3aaa043a.jpg



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Znas li kakva su pravila oko dostave pica splavovima na keju ? A kad su neka renoviranje ?

Par dana idem ujutro na kafu I ima gomila dostavnih vozila. A ka galovici prometnije nego u Nehruovoj.

@Frank Pembleton

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Znas li kakva su pravila oko dostave pica splavovima na keju ? A kad su neka renoviranje ?
Par dana idem ujutro na kafu I ima gomila dostavnih vozila. A ka galovici prometnije nego u Nehruovoj.
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
Nominalno postoji vremensko ograničenje ka i za knez mihajlovu npr...
A u praksi iz oni penzosi na rampi puštaju za smešnu kintu, ima snimala ihaaa, kad sam pitao jednog čiču, on ima "znanje" :
Po zakonu ako ima splav ima pravo da ide tamo...
Naravno da to nije tačno, slikali smo slali al ništa... Primetili smo "novitet" par vozila koja misle duže da se zadrže na keju kao skinu tablice, kao to im je da ovi nemaju dokaz...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 5.8.2019. at 21:24, extragluv said:

Ima li koga iz paviljona ili okoline da mi objasni odakle se cuje muzika preko vikenda?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Od kafane iz Radoja Dakica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...