Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Jbm mu sve jel moguće da je ova kiša toliko veća od bilo čega što smo zapamtili.
Mislim, meni je ovo juče npr. 50% veće, a ne verujem da je ovo za 50% veća kiša od bilo koje...




...shiit has hit the fan...

Link to comment

recimo da je brza, ne nuzno veca. ali su se drugi parametri promenili. gde su bile livade sad je beton, pa tako na 6 blokova minimum. teshko da su mislili na kishu dok su zidali, nego samo daj da se ja prikachim na vodu i struju da koshta minimalno. i to je sve.

Link to comment

ja ovakvu kisu ne pamtim. prvi put sam video da kisa toliko jako pada da izgleda kao zavesa, nije se videlo nista kao da je magla. 

Link to comment

2008 je padalo svakog dana, nekad nalik na ovo, nekad manje, svakog dana monsun, ali je tad grmljavina bila glavna igrachka, i amerikanci i haarp, poshto klimatske promene josh nisu bile priznate kod srba, a verovatno je kanalizacija radila za nijansu bolje, ili makar bila 10 godina manje zachepljena :dry:

Edited by gospa buba
Link to comment

gospa bubo, haarp je old skul, sad je glavna prica po internetima da je razlog to sto je na novom beogradu instalirana 5g mreza za biznis korisinke. ubi nas ovao nekontrolisano srljanje u buducnost. 

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

dobro pamtim kišurinu 2008 jer su tada nadziđivali sprat iznad mog stana i ceo stan je bio potopljen i urnisan. 

svaki dan sam čupala kosu sa glave i vrištala iz petnih žila.

posle se sve nekako sredilo, i vreme i stan.

nezaboravno iskustvo :dry:

Link to comment
13 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

gospa bubo, haarp je old skul, sad je glavna prica po internetima da je razlog to sto je na novom beogradu instalirana 5g mreza za biznis korisinke. ubi nas ovao nekontrolisano srljanje u buducnost. 

koja je tehnologija 5G, na chemu se zasniva?

gde je sve u svetu uvedena dosad?

ko uvodi?

 

pitam zato shto ne znam.

Link to comment

to je peta generacija mobilnog interneta, kinezi uvode po svetu. naravno, to je teorija zavere koja je gluplja od haarpa :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...