Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Nismo na konkretnom potezu. Zanima me kada bi NBgd bio pod vodom, i to ne zbog lošeg ili nepostojećeg nasipa već zbog bahatosti i nesprovođenja zakona.

Link to comment
Nismo na konkretnom potezu. Zanima me kada bi NBgd bio pod vodom, i to ne zbog lošeg ili nepostojećeg nasipa već zbog bahatosti i nesprovođenja zakona.
Ma I tek ako bi ljudima ušla voda u stanove... Ne možeš ljudima objasniti da se katastrofa neće desiti tako sto će voda da se "prelije" preko vrha nasipa nego tako što će da provali kroz nasip...

...shiit has hit the fan...

Link to comment

Tako je.. zato i "priželjkujem" takav apokaliptični scenario u gradskoj sredini...možda bi se opametili bar oni kojima je to posao i koji su plaćeni da o tome misle pa i sprovode zakon na kraju krajeva. Naravno, da ga sprovedu na nivou cele države.

 

Link to comment
50 minutes ago, Barti66 said:

Tako je.. zato i "priželjkujem" takav apokaliptični scenario u gradskoj sredini...možda bi se opametili bar oni kojima je to posao i koji su plaćeni da o tome misle pa i sprovode zakon na kraju krajeva. Naravno, da ga sprovedu na nivou cele države.

 

ali mi smo vec imali apokaliptichni scenario u gradskoj sredini, zove se obrenovac, pa genije koji je sedeo tada, sedi i sada, i opet ce i opet ce. da ih sutra pitaju da glasaju, taj bi opet pobedio bez veceg uzbudjenja. ne bih polagala mnogo nade u apokalipsu, suvishe dugo smo na granici, sad ce rat izginucemo, sad ce sirotinja pomrecemo, sace bombardovanje izginucemo, sad ce ne znam ni ja shta pomrecemo. izgleda da josh/nikad nije dovoljno.

Edited by gospa buba
Link to comment

U principu se slažem ali ipak mislim da Obrenovac nije bio "dovoljno gradska" sredina. Da pojasnim, epicentar u Bg-u..upravo gornji snimak prokopanog nasipa kroz koji protiče voda jer je vodostaj već dovoljno visok.

Edit: bl 45 ili 70, nisam siguran.

Edited by Barti66
Link to comment

ubedjena sam da bi bilo potpuno isto.

 

eventualno ako krenu po kucama da isteruju ljude i uzimaju im stvari i stanove, zene za hareme i sitnu djecu u janjichare, pa kad eventualno zahvate preko pola solitera, mozda ce (ali mozda) druga polovina da se pobuni. pre toga ce da pokushaju da uhvate pravilnost, valjda nece mene, par-nepar, uzajamno prosti brojevi i tako...

Link to comment

Tako je...ali nekako se nadam još uvek, mada nema mesta optimizmu.

Msm ono...optimistično razmišljanje da će nas strefiti neki baš zajeb...:blink:

Možda i treba, mada nezaustavljivo i sa ushićenjem stremimo ka tome 100%.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nelegalnom objektu u Bloku 29 na uglu Bulevara Zorana Đinđića i Bulevara umetnosti (popularni "Avramčić") je verovatno došao kraj. Iseljeni "Mocart", ćevabdžinica "Cica", "Sač Mač" i pekara "Miloš".




...shiit has hit the fan...

Link to comment
45 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nelegalnom objektu u Bloku 29 na uglu Bulevara Zorana Đinđića i Bulevara umetnosti (popularni "Avramčić") je verovatno došao kraj. Iseljeni "Mocart", ćevabdžinica "Cica", "Sač Mač" i pekara "Miloš".




...shiit has hit the fan...
 

:ohmy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...