Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

7 minutes ago, kipo said:

 

Da, reklo mi je jos par isto. Ali svakako me sokiralo koliko treba pljunuti. Racunao/ nadao sam se da prodjem sa 1,5k€ (komplet sve se rusi i iznova radi - cijevi, hidroizolacija, kojesta, sve se mijenja i sve novo, majstori..) ali izgleda da ce biti osjetno vise. Znacu tacno dok obidjemo sve.

 

Da budem iskren kupatilo racunaj u startu oko 2,5-3k e.

Zamena cevi sa sa majstorom je nekih 500e.Tu obrati paznju da uzimas nemacki aqvaterm najbolji su.Ono gde eventualno mozes da ustedis neki dinar jeste lepak za plocice.Maxima,jub....su dosta jeftiniji od ceresita tipa 30-40% a neke razlike u kvalitetu nema.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

OK, uteftereno za majstora. Hvala.

 

Mi smo zapravo htjeli da promijenimo osnovne sanitarije samo, ali kako god okrenes - ako ne uradis sve, radices ponovo ozbiljno za 5-10 god. Sad idemo do kraja.

Edited by kipo
Link to comment

ispada toliko. pitao sam ranije negde ovde, za bivšu koleginicu.

jeftinije može da se prođe jedino ako imaš zlatne ruke koje znaju da majstorišu. svo to majstorisanje je u stvari pičkin dim iko imaš volju.

  • +1 2
Link to comment

Nasao sam majstora, sutra dolazi, hvala, hvala i drugim forumasima sto su mi poslali kontakte u poruke. Mislim da sam jedno 15 brojeva okrenuo dok se nisam dogovorio sa ovim covekom. Ili su prezauzeti ili ne zele uopste da rade krpljenje, samo celokupna kupatila ili kuhinje. Ludo.

Link to comment

Izgleda da je nešto riknulo u sudo mašini.
Neće da usisa vodu.
Ima na crevu do mašine al dalje neće.
Cenim da će majstor da me ošuri...
Gorenje je mašina.
Ako imate neku preporuku za majstora...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Izgleda da je nešto riknulo u sudo mašini.
Neće da usisa vodu.
Ima na crevu do mašine al dalje neće.
Cenim da će majstor da me ošuri...
Gorenje je mašina.
Ako imate neku preporuku za majstora...







... Shiit has hit the fan
 

 

Na ljutu ranu ljutu travu.

 

Saljem ti broj majstora koji bas radi u gorenju.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pojavila mi se ogromna fleka od vode na sastavu zida i plafona.
Moguće da je od komšije iznad. Bio kod njih, njima se pojavljuje voda kod wc šolje.
Oni imaju onu monoblok wc šolju. To da zovu vodoinstalatera da im proveri?

Pitam jer su gore stariji ljudi i "nemanu pojma"...
Ono "ajte vi komšija"...







... Shiit has hit the fan



Link to comment
  • 4 weeks later...
4 minutes ago, copkillah said:

Ljudi, pojavila mi se buđ na zidovima terase (koja je zastakljena), koji je najbolji način da se rešim iste? Hvala unapred

 

Da za početak riješiš pitanje vlage, kondenzacije nekim od onih odstranjivača vlage a tu buđ poskidaš posebnim sredstvom za buđ, koje sprečava i da se ponovo pojavljuje (obično je u formatu onih plastičnih boca sa raspršivačem a la ona Frosch sredstva za čišćenje). Sve možeš naći u najbližoj farbari. 

  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, James Marshall said:

Da za početak riješiš pitanje vlage, kondenzacije nekim od onih odstranjivača vlage a tu buđ poskidaš posebnim sredstvom za buđ, koje sprečava i da se ponovo pojavljuje (obično je u formatu onih plastičnih boca sa raspršivačem a la ona Frosch sredstva za čišćenje). Sve možeš naći u najbližoj farbari. 

 

Problem je što je to zastakljena terasa, na kojoj se btw nalazi i klima uređaj pa je leti to bila kombinacija da odatle piči hladno, dok kroz staklo greje (iako baš nije mnogo osunčano), ali hajde probaću prvo bilo kakav kondenz da odstranim

 

9 minutes ago, napadaj said:

Kupi sredstvo koje se zove Savo, nema bolje hemikalije za buđ.

 

Vidim da ima u Liliju, hvala!

Link to comment

Privodi se kraju renoviranje kupatila, pa da podnesem izvjestaj. Radovi su trajali 6 radnih dana, 7 sati dnevno. Buka, prasina, lupanje, prasina, narodnjaci za raspolozenje i prasina. Ukupna cijena cca 3k€, od cega je neki nazovi luksuz nesto bolja tus baterija i podne plocice, ostalo goli prosjek i ispod prosjeka. Najteze mi palo sto sam veci dio vremena morao provoditi tu bez wc skoljke. Zlo.

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...