Jump to content
henrik larsson

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.

Recommended Posts

Venom

Planirao sam da propustim ovaj, ali moracu ekspresno da ozdravim do ponedeljka chisto da chujem: "Dodaj, dodaj, u zoni sam".Dakle 9. Americhki fudbaler

Edited by Venom

*edited by mod

10. Treci rooki (i 5 golman) koji se prijavljuje za draft. Naravno kad prodju 1 kooke. A posto je mesto golmana vec popunjeno moze i nesto malo napred.

nebojsapetkovic

11. Mladi Veteran Molina

Filipenko

Rukiji, posle meča planirajte protestnu šetnju do Užica u znak protesta što se po srpskim školama deli čak 60k odbojkaških lopti! :mad: Od srpčića hoće da nam naprave pičiće :(

Zli Gli
Rukiji, posle meča planirajte protestnu šetnju do Užica u znak protesta što se po srpskim školama deli čak 60k odbojkaških lopti! :mad:Od srpčića hoće da nam naprave pičiće :(
:rolf:

johnnie_nbgd

12. Cetvrti rookie, all-round podrazumeva se... :lol:

pp34
Planirao sam da propustim ovaj, ali moracu ekspresno da ozdravim do ponedeljka chisto da chujem: "Dodaj, dodaj, u zoni sam".Dakle 9. Americhki fudbaler
Ista stvar i kod mene !!! 3 fervexa i 4 coldrexa ako treba pre fudbala, samo da dodjem da i to cudo vidim :D14. Angelo Peruzziedit: peruzzi umesto buffon :) Edited by 8-walker

johnnie_nbgd

Morace da padne i prvo otkazivanje. Fervex i kompanija su odradili svoje, ali sam danas na fudbalu sredio koleno i kuk, prognozirano 2-4 nedelje odsustva, jbg.

Host

Ja se nisam prijavio za ovu nedelju, ali bih rado da se odjavim.

Venom

BTW, koliko nas koshta ovo zadovoljstvo?

henrik larsson

4 i po soma podeljeno na broj ljudi. Standardno.

pp34

standardno ... po 550 bese ? ^_^

harper
standardno ... po 550 bese ? ^_^
Kako je krenulo na pocetku izgledalo je da ce u tih 550 biti i za standardnu setajucu pljesku u lepinji. Ali, sad kad krene otkazivacki tsunami mozda ti i tih 550 bude izgledalo kao Bozja milost. <_<