Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Gde/Sta je taj Sipad?Meni ta nedodjia bas super odgovara -_-
Ta nedodjija je Dorcol :)Igrali smo tu ranije fudbal (tu sam sjebao koleno i zavrsio karijeru) a nalazi se preko puta AK Kompresor, ili ti pored kafane "Gedza" ako vise volis takav orjentir :)
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta nedodjija je Dorcol :)Igrali smo tu ranije fudbal (tu sam sjebao koleno i zavrsio karijeru) a nalazi se preko puta AK Kompresor, ili ti pored kafane "Gedza" ako vise volis takav orjentir :)
dobro je da si samo to sjebao, ja sam jednom tamo igrao i rekao nikad više... podloga je :isuse:
Link to comment

Meni vise odgovara ovaj Sipad od 19h ponedeljkom, ovo od 22h mi je previse kasno. Ne smeta mi ni da ostane ovako ali cesce bi dolazio da imamo neki raniji termin.

Link to comment

ok ajde ovako:ja ću nazvati i reći trudbeniku da nećemo dolaziti večeras, obzirom da se niko nije prijavio. reći ću da se nekom rodilo dete, pa ne možemokao drugo napraviću poolll da izdiskutujemo šta nam je raditi da sutra do kraja dana bukiramo neki terminti aco proveri da li je taj šipad i dalje u igri

Edited by Ravanelli
Link to comment

Grle pitao da li igramo veceras, provericu sa njim i sa Nemanjom sta oni kazu za eventualnu promenu termina posto bas redovno dolaze. Za veceras cu im reci da nema fudbala...

Link to comment

oke, sada mi smorenko rekao da nema smisla za menjanje terena, jer otpadaju zoki, flegma i još paroćete se prijavljivat za večeras ili da zovem ovog da otkažem? ja sam svakako aut za večeras

Edited by Ravanelli
Link to comment

IMAMO PONEDELJAK U 8 U TRUDBENIKU, POČEVŠI OD SLEDEĆE NEDELJE, MALI TEREN----nadam se da ste svi ok sa time, kao što smo pričali. zoki82, koliko ti smeta ova promena termina? si ok za ubuduće?===Ajd sada samo još vidite da li šibate večeraske. igrao bi verovatno i Kolega 2

Edited by Ravanelli
Link to comment
IMAMO PONEDELJAK U 8 U TRUDBENIKU OD SLEDEĆE NEDELJE, mali terenAjd sada samo još vidite da li šibate večeraske. igrao bi verovatno i Kolega 2Zoki82, koliko ti smeta ova promena termina? Si ok za ubuduće?
večeras dolazim, 2.!!!!nije mi idealno 8 ali videću sa ženom da malo pomerimo kupanje bebe :unsure: :D
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...