Jump to content
henrik larsson

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.

Recommended Posts

Filipenko

Obojica su težim povredama odvojeni od najdražeg balona na neodređeno vreme...:(

pp34

Hebale vas cilidesice ... nije vam ovo 1 prvi forumski basket. Valjda se na 1 ff dolazi zbog radi druzenja i zajednickog umiranja na terenu i umiranja u holesterolu van njega, a ne zbog prilike da se pokaze 1 oznojeno zmijsko telo pred 1 cilidesicama.

Host
Hebale vas cilidesice ... nije vam ovo 1 prvi forumski basket. Valjda se na 1 ff dolazi zbog radi druzenja i zajednickog umiranja na terenu i umiranja u holesterolu van njega, a ne zbog prilike da se pokaze 1 oznojeno zmijsko telo pred 1 cilidesicama.
Pusti te price, videli smo vec zbog cega ti dolazis.

max
Dlakavih muskih zadnjica ?
Elem, kad smo vec kod dlakavih zadnjica* , Harpere bato, prijavi me za termine izmedju 5. i 19. januara kada sam u domaji. Ostao sam duzhan par bravura od poslednje utakmice (bio sam zauzet umiranjem od nedostatka kiseonika).*ne pravim pitanje jesu li mushke ili zhenske - to je malogradjanshtina!

harper
Elem, kad smo vec kod dlakavih zadnjica* , Harpere bato, prijavi me za termine izmedju 5. i 19. januara kada sam u domaji. Ostao sam duzhan par bravura od poslednje utakmice (bio sam zauzet umiranjem od nedostatka kiseonika).*ne pravim pitanje jesu li mushke ili zhenske - to je malogradjanshtina!
Koliko vidim prijavio si se sam. Ne mislis valjda da treba da te ubacujem preko veze. :lol: Uostalom, ako je sudeci po prosloj godini, polovina od prijavljenih se nece uopste pojaviti tako da ce mesta biti koliko hoces. No, ovoga puta nas neces zajebati. Parkiracemo celu kliniku Anlave ispred balona da ne bi ispustio plemenitu skandinavsku dusu.

Venom

Naprotiv, prvi put ce verovatno doci svi osim jednog ili dvoje. Za posle vec ne garantujem,

Delija67

Ja imam probleme oko dvojne registracije, ali cu se potruditi da dodjem.

assück

ja sam uz pomoc steznika dr.Yamamota sanirao povredu, i prijavljujem se uz malu ogradu. u ovaj ponedeljak acu moci da dodjem jer radim do 22h, ali cu doci sledeci. dakle, tu sam na svake dve adelje, sexy kao Primera. naravno, ako je to OK sa doajenom Petovicem (kao selektorom).

johnnie_nbgd

Ako ima mesta za maldog rookie-ja, voljan sam da vam se pridruzim iskazem svoje znanje u odbrambenim zadacima a posle 20-30min i nedostatka kisika i golmanske sposobnosti. Naravno, ako me primate...

SleeperSleep

skromnost me sprecava da sam opisujem sve svoje kvalitete. prijavljujem se iako je vec sad sasvim izvesno da cu, uz nemusta opravdanja, propustiti barem 90% utakmica.

nebojsapetkovic
Ja imam probleme oko dvojne registracije, ali cu se potruditi da dodjem.
Znaci pocela Liga Sampiona! Svi napustaju svoje amaterske balone, kako bi se okusali u jednom FF serijalu... Izgleda da ce se i 1 Molina pojaviti...

LeBron

Ovde ce izgleda biti triagonale...po najavama ce nas biti za 3 ekipe...

pp34
skromnost me sprecava da sam opisujem sve svoje kvalitete. prijavljujem se iako je vec sad sasvim izvesno da cu, uz nemusta opravdanja, propustiti barem 90% utakmica.
Ne preteruj ... barem 100.00 % :lol: