Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekao sam još prošli put da je zakazano za danas. Problem je u tome što nedostaju četiri čoveka da se nešto odigra.edit: naravno otkazaću ako nas do 17h ne bude 12.

Edited by beowl
Link to comment

Moramo zaista da se bolje organizujemo. Nije problem što nas nema 12, već što nas nema ni 10. Realno je da tražimo balon za 5 na 5. To bi trebalo da bude jedan od osnovnih parametara.Takođe, pošto imamo dosta automobila, ne bi bio problem ni da igramo na periferiji, samo da nađemo balon.

Link to comment

Ima nas 8, harper se smorio ja opla ekipe ne mogu da ujurim za 2 sata, tako da bih rekao da beowl treba to da otkaze, jer ne vidim odakle ce se pojaviti ta 4 famozna coveka koja nam fale.

Link to comment
Ima nas 8, harper se smorio ja opla ekipe ne mogu da ujurim za 2 sata, tako da bih rekao da beowl treba to da otkaze, jer ne vidim odakle ce se pojaviti ta 4 famozna coveka koja nam fale.
Ma, nije sto sam se smorio nego ceo dan danas prekrajam obaveze u skladu sa tim hoce li biti ili nece biti fudbala. Jebi ga, ako ne postoji sansa da makar manjim delom taj fudbal dozivimo kao redovnu obavezu uvek ce iskrsnuti neki dovoljno dobar razlog da par sati pre fudbala usput napisemo "mene nema danas, tacka" i ispalimo sedam, osam, devet ljudi. Svi imamo obaveze, zato i igramo fudbal u uglavnom sasavim terminima kad su nam uglavnom gluvi delovi dana.Po mom misljenju najbolje je da vidimo koliko ljudi moze da dodje u, recimo, 80% ili 90% slucajeva, napravimo spisak i na osnovu velicine tog spiska trazimo termin i balon. Nije problem da tokom "sezone" neko preskoci par termina ali jeste problem ako preskoci svaki drugi ili kako god mu padne na pamet. Mislim, ne igramo ispred zgrade vec u balonima koji planiraju raspored i uzimaju pare od toga, ne mozemo ocekivati da ce nam cuvati termine i ako ne dodjemo po dva-tri puta zaredom. Da igramo ispred zgrade ne bi bio problem ni da dodje sest ljudi, stavi cetiri cigle i cepa mali fudbal, ovako jednostavno moramo na neki nacin da se obavezemo da cemo pokusati da odrzavamo termin i igramo kad smo se dogovorili. Osim, naravno, u ekstremnim slucajevima.Dakle, kako ja vidim stvar u ovom trenutku neka osnova je Beowl, Filipenko, Adasevic, Nebojsa, Rodja, Aca, Lebron, Delija, Posrbica i ja. Treba jos videti kad se vraca Smorenko i sta se desava sa onim ludakom Flegmom koji se uobrazio zato sto je moderator. :D To su ljudi koji redovno dolaze godinama. Nadam se da se neko nece uvrediti ali na nama je da se dogovorimo oko toga koji nam termin i balon odgovara i kako cemo se organizovati. Ko jos dodje od ovih koji povremeno dolaze (Nikola, Goofs, Pyrky, Venom, Goranz, Barry White, Marry Poppins :D ) vise je nego dobro dosao ali ovih 10-12 ljudi bi trebalo da ukalkulisu ovaj fudbal u nedeljni kalendar i da ga planiraju kao obavezu. Ako cemo igrati. Ako cemo se zajebavati ovako kao u poslednje vreme ne verujem da cemo izgurati ovaj fudbal duze od proleca. A steta bi bilo.
Link to comment

Nista onda, posto je 20 do 5 a jos se niko nije prijavio onda ocigledno ne igramo tako da ne nosim opremu!!!Da se ovo ne bi ponavljalo bilo bi dobro da dan ranije svi jave da li mogu ili ne, pa da svi mozemo da isplaniramo dan.

Link to comment

Problem je nedostatak termina jer je sezona vec uveliko pocela i gotovo da nema sobodnih termina a da nije u radno vreme ili tako nekako...Meni odgovaraju utorak, sreda, cetvrtaka. Ponedeljkom ne mogu jer igram fudbal koji igram vec par godina i gde imam uplacen termin na godinu dana. Odgovara mi i svaka lokacija pa i svaki termin do 22h (na ovaj bih dolazio, ali ne bih isao u kafanu). Teorijski mogao bi i petak od npr. 19h, mada bih taj termin radije izbegao...Mozda da vidimo taj termin sredom na Kolosu, il da vidimo sa jos nekim balonima? Kako god bilo, ko sto harper rece greota bi bila da batalimo FF...

Link to comment

Kod kuce mi crko komp, ovde na poslu ne dizem glavu ceo dan pa ni ne stignem da se oglasim.Tesko da cu pre februra moci da igram.Ako uopste ima smisla da se javljam oko termina, od ponedeljka do cetvrtka posle 6.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...