Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Filipenko, Posrbica, Nikola, Lebron da se izjasne sto pre, kao i Aca. Realno mozemo da nakupimo ljudi, ali moram da znam koliko da zovem i da to ne bude u 7 uvece... dakle, ajde, prvo ovih 5 od proslog puta da se oglasi + jos neko od onih koji su ranije igrali (Flegmo, Zidan, Larsson, mozda madball :) ...) ili neko ko i nije do sada igrao a zeli da se ukljuci u ovu manifestaciju...

Link to comment

Bicu blizu vuka, zato sam mislio ako mozes da me pokupis. Ako prolazis negde blizu reci mi pa da te tamo cekam, mostar mi nikako ne igra...Sto se tice Nikole mislim da mu odgovara svaki drugi cetvrtak, sto verovatno znaci da danas ne moze, mozda ako neko ima broj da ga nazove.

Link to comment
Dakle, pokazuje se da ne mozemo da sastavimo 2 termina bez frke i drame.Ja sad izlazim, pa necu pratiti Forum, tako da, ako se ipak igra, nek me neko pozove na mob 064/1236954 do 17 h.
Mudro zboris starce. Ja sam available do 15 30 i ako do tada ne budemo kompletni na mene danas ne racunajte. Imam brdo obaveza danas koje ne mogu da uplaniram jer ne znam idemo li na fudbal ili ne. Kapiram da i drugi ljudi imaju obaveza ali ako ne mozete da ih isplanirate dan pre fudbala onda zajebite pricu. Ne moze niko da visi na civiluku do poslednjeg trenutka.
Link to comment

Bem li ga, nemam nesto previse volje da se cimam i jurim ljude. Narocito ako treba da popunjavam broj ljudi koji fale pola sata pred termin. Ima nas 8 prijavljenih (preza, harper, beowl, aca, posrbica, nebojsa, rodja i ja) a ostalih ili nema ili su se odjavili. Sto se mene tice ne igramo. Mada ako se jos 4orica pojave, rado cu da dodjem...

Edited by adasevic
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...