Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Okrutni covece!Mladjani Abojsa je u Adasevicu video sve a ti 1 postom rusis njegov svet...
Bolje da se sad otrezni nego da nastave da se bestijalno drpaju ispod stola i jedan drugom miluju "cevape", ionako nam zbog njih konobari svaki put montiraju racun...a i to njihovo ponasanje postaje krajnje rizicno, uskoro bi neki bogobojazljivi i patrijarhalno zadojeni posetilac Uzica mogao da izvadi pistolj i u ime pravoslavlja i casnog krsta preventivno potamani sve sa ff-a.
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

ipak, valja ponoviti jos jednom ...pri rezultatu 4-0 za negov tim i na jednoj svecanosti zvanoj forumaski fudbal, 1 englez nije mogao da obuzda 1 mrznju prema crvenobelom dresu, vec je nasrnuo na neduznog postovaoca lika i dela 1 crvene zvezde sa obe 1 noge.
Nije tako strašno kao što deluje... Nije me udario po stajaćoj nozi, tako da sam samo izgubio ravnotežu, da sam pak pokušao da zagradim loptu... svašta bi bilo.
Link to comment

Zelim prvo da se zahvalim saigracima na dobroj partiji i da izrazim zaljenje zbog toga sto nisam bio u prilici da im pomognem na pseudotravnatom terenu jer sam siguran da bi rezultat sigurno bio bolji. Takodje zelim da se zahvalim i navijacima bez kojih sigurno ne bi pruzili ovako dobru partiju. Sto se tice mog mesta u timu spreman sam da pomognem, vredno radim na treninzima, i sigurno cu se nametnuti a ujedno i zadovoljiti trenera. Najvaznije od svega su nova i prva tri boda koja su nam bila preko potrebna kako bi izasli iz rezultatske krize i nastavili da pruzamo sigurne partije koje se od nas i ocekuju. Patike,dres i sorc su osvestani od strane staresine manastira a najca sv. Petke je ispod dresa i spremno ceka priliku da se pokaze prvom prilikom.

Link to comment
ipak, valja ponoviti jos jednom ...pri rezultatu 4-0 za negov tim i na jednoj svecanosti zvanoj forumaski fudbal, 1 englez nije mogao da obuzda 1 mrznju prema crvenobelom dresu, vec je nasrnuo na neduznog postovaoca lika i dela 1 crvene zvezde sa obe 1 noge.
Mislim da su mi sve dileme oko eventualnog povratka na teren (ako ih je i bilo) upravo otklonjene. Zadržaću se na badmintonu, kuglanju i stonom tenisu.
Link to comment
Zelim prvo da se zahvalim saigracima na dobroj partiji i da izrazim zaljenje zbog toga sto nisam bio u prilici da im pomognem na pseudotravnatom terenu jer sam siguran da bi rezultat sigurno bio bolji. Takodje zelim da se zahvalim i navijacima bez kojih sigurno ne bi pruzili ovako dobru partiju. Sto se tice mog mesta u timu spreman sam da pomognem, vredno radim na treninzima, i sigurno cu se nametnuti a ujedno i zadovoljiti trenera. Najvaznije od svega su nova i prva tri boda koja su nam bila preko potrebna kako bi izasli iz rezultatske krize i nastavili da pruzamo sigurne partije koje se od nas i ocekuju. Patike,dres i sorc su osvestani od strane staresine manastira a najca sv. Petke je ispod dresa i spremno ceka priliku da se pokaze prvom prilikom.
I posle se mojoj ekipi prebacuje gejlastvo i tamo neke Visnja/Zelimir afere... za to vreme kapetan protivnicke ekipe u prvoj sezoni razmenjuje vizitke i ko zna kakve doze neznosti pride, a sada mu se clanovi tima otvoreno nude da ga zadovoljavaju.
Mislim da su mi sve dileme oko eventualnog povratka na teren (ako ih je i bilo) upravo otklonjene. Zadržaću se na badmintonu, kuglanju i stonom tenisu.
:lol: Edited by adasevic
Link to comment
Mislim da su mi sve dileme oko eventualnog povratka na teren (ako ih je i bilo) upravo otklonjene. Zadržaću se na badmintonu, kuglanju i stonom tenisu.
Ma daj, uopšte nije bilo tako strašno kao što izgleda. Mada bih zamolio gospodina Engleskog Džentlmena da ne pooštrava svoj pristup igri, kako ja ne bih postao Engleski Pacijent.
Link to comment
Prebacuje? Znaci, istina je ali ne treba o njoj da se polemise toliko?
Evo ga, opet medijski spin doktori... protivnička ekipa namešta afere u u našoj kako bi sakrila promiskuitet u svojoj ekipi...Da vam nije direktor reprezentacije Čeda Jovanović lično :fashisto:
Link to comment
Evo ga, opet medijski spin doktori... protivnička ekipa namešta afere u u našoj kako bi sakrila promiskuitet u svojoj ekipi...Da vam nije direktor reprezentacije Čeda Jovanović lično :fashisto:
Oduvek je bilo jasno da je lifestyle kljucni uzrok netrpeljivosti izmedju ekipa...sa jedne strane nasa ekipa koju cine heteroseksualno nastrojene kabadahije koje neumereno piju, posle neumereno povracaju i tako ispovracani spopadaju sojke, sve u svemu paradigma raspusnog zivota. Sa druge strane, pak, homoseksualno orijentisani pobornici spokojnog porodicnog zivota, romanticnih veceri pored kamina uz pivo, cevape i muziku Dzimija Samervila i Boj Dzordza i potonje utrljavanje Milijaseve masti i Molinine kreme u svaku podobnu poru .
Link to comment
Oduvek je bilo jasno da je lifestyle kljucni uzrok netrpeljivosti izmedju ekipa...sa jedne strane nasa ekipa koju cine heteroseksualno nastrojene kabadahije koje neumereno piju, posle neumereno povracaju i tako ispovracani spopadaju sojke, sve u svemu paradigma raspusnog zivota. Sa druge strane, pak, homoseksualno orijentisani pobornici spokojnog porodicnog zivota, romanticnih veceri pored kamina uz pivo, cevape i muziku Dzimija Samervila i Boj Dzordza i potonje utrljavanje Milijaseve masti i Molinine kreme u svaku podobnu poru .
Pošto si širokom forumskom auditorijumu pored duhovitosti diskretno nagovestio da si, izgleda, familijaran sa nekim muzičkim pravcima, te kozmetičkim pikanterijama, možeš li molim te da objasnis meni, jednom heteroseksualcu, ko su pomenuta dva muzičara kojima se diviš? Te, za šta se upotrebljavaju ove masti, kreme, koje si takođe pomenuo. Ali zbog pristojnosti, za masti i kreme mi samo reci koja im je fabrička namena, a ne moraš da objašnjavaš zašta sve ih ti koristiš... :lolol:
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...