Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Cekam uputstvo, podizuci formu i kondiciju, a za papirologiju cekam vezu. ;)
Ne zaboravi da uplatis pare za licencu/kotizaciju kod forumaskog blagajnika goranza ... suma je simbolicna, 2500 din. Edited by 8-walker
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

E matori, pravi si "radijator" (ili se kaze mediator, vec sam zaboravio),Naravno da nisam bacio patike, naravno da mi je neophodna rekreacija i naravno da ste svi vi sa FF zaista OK ljudi. Nema tu prave ljutnje ni po kom osnovu, samo, kada se covek ne oseca dobro (prijatno) u nekom trenutku, mnogo je bolje da oladi nego da smara druge i kvari provod.Cerat cemo se mi jos, samo da malo oladim....
Harper Li hoće da kaže da ga je blam da bude najmatoriji, pa te zove da ti poneseš tu laskavu titulu...Siguran sam da možeš da odigraš još par sezona na najvišem nivou!
Link to comment
Cekam uputstvo, podizuci formu i kondiciju, a za papirologiju cekam vezu. ;)
Pa...Znaš kako. Mislim da sam ipak mlađi od tebe, ali to ćemo utvrditi naknadno. Elem, nisam siguran da nam nije baš nepotreban zbog brojnosti, ako ne za utorak, onda za petak mislim da će biti prekopotreban, zbog otkaza:
Večeras bez mene.
Adašević je rekao da ne dolazi, Lebron je na moru, Billy nije siguran za danas, baš kao i ja... Rođa i Filip preskaču. Ne znam kako stoji ostatak ljubitelja i mrzitelja, ali vrlo lako može da se desi da nas bude kao prošle nedelje i da nam momak i danas bude potreban.Mogli bi da se jave ovi što dolaze i ne dolaze, da bi se mogli prebrojati. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Pa...Znaš kako. Mislim da sam ipak mlađi od tebe, ali to ćemo utvrditi naknadno. Elem, nisam siguran da nam nije baš nepotreban zbog brojnosti, ako ne za utorak, onda za petak mislim da će biti prekopotreban, zbog otkaza:
Zadovoljicu se jednim tribinama za pocetak. Po potrebi kada zafali igrac, na raspolaganju sam.
Link to comment
Harper Li hoće da kaže da ga je blam da bude najmatoriji, pa te zove da ti poneseš tu laskavu titulu...Siguran sam da možeš da odigraš još par sezona na najvišem nivou!
Eto vidis kako Nebojsa sve zna.Kao sto rekoh jos u utorak, mene nema veceras. Odoh s lastama na jug za nekih 45 minuta.
Link to comment

Drugovi, batalite te priče o brojnosti i prekobrojnosti, da nam se iste ne bi obile o vugla. Svako ko hoće i može digra (i zna da pronađe balon na vrhu Zvezdare) dobro je došao i samo neka dođe.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...