Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kanim se već nekoliko meseci, vidim da vas ovo groblje trti kako stigne. Tako nije bilo kad sam ja igrao.Elem, možda se i pojavim. Kilaža je stabilna, samo oni celeri i ceđene malo jebavaju organizam.

Link to comment
Kanim se već nekoliko meseci, vidim da vas ovo groblje trti kako stigne. Tako nije bilo kad sam ja igrao.Elem, možda se i pojavim. Kilaža je stabilna, samo oni celeri i ceđene malo jebavaju organizam.
:huh: Ma laze Filipenko. Sad ce Adasevic da ti objasni kako ih mi redovno pobedjujemo vec godinama. Cim se osvesti od ovog Pizonovog zemljotresa od 7.5 Tutoralija.
Link to comment

Sutra ne mogu, imam džemovanje po bigzu. Računajte na utorak, kao i na činjenicu da će mi verovatno trebati česte zamene, da mogu na miru da se iskašljem i izbljugam. Ipak je greota odreći se stamenog štopera sa iskustvom i kvalitetom, u kom god stanju bio. Ionako dolazim na free transfer.

Link to comment
FF.jpgJel to ova neka varijanta, ja gađao Tihu Noć, kapiram da je tu negde blizu?To ako dolazim kolima, excluding kafana. Ako će se u kafanu, Rođeni će biti srećan da me deportuje do cilja, ionako se nismo videli duuugo. Je l tako, Rođeni? Edited by henrik larsson
Link to comment

Poštovani Henričenađi restoran pahuljica na guglu, zatim njihovu adresu planplusuj, i desno od lokacije je balon.Kao što napisah Beovlu večeras neću doći, ali sam uredno prijavljen za ove termine petkom...

Link to comment

Zaziveo je i petkovni™ fudbal.Dosta dobrih igraca je bilo odsutno ali i mi sto smo bili nismo za bacanje.Zigoljubiteljstvo i mrziteljstvo ostavljamo za utorak, ovde smo izmenjali ekipe sto je bilo prilicno zanimljivo.Nemarkirani:Nemanja Posrbica, Flegma, Preza, Teacher i ZidanMarkirani:Harper, Beowl, Rodjeni, Aca, Venom, LebronMarkirani imali jednu izmenu,nemarkirani nijednu, prilicno se pocrkalo pa je bilo dosta situacija 3 na 2, 3 na 1, 2 na 0 i slicno koje su resavane sa manjim ili vecim uspehom po napadace...Rezultat na kraju 3 ili 4 razlike za markirane, nesto tipa 10-7 ili tako nesto, sve u svemu lepo druzenje.

Edited by lebron
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...