Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Hava nagila, hava nagila,... :Hail:
Zar se tako vraća rezernom golmanu. Kao da sam vas odveo do 4 poraza, a ne 4 pobede.Danas je samo pitanje, da li ćemo ih dobiti 1 ili više razlike. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na FFu repriza Zvezdinog revansa Dinamu. Pokazalo se da je za nase kljakave protivnike najgore kad povedu sa 2-0. Usledio je furiozan finis i 3 nasa gola od kojih je (sad vec verovatno banovani :lol: ) Posrbica tutnuo treci gol u poslednjem minutu, sto je dovelo do izliva besa u taboru kafedzija. Naime Filip je u afektu sutnuo svog saigraca Martina, a ni Eli nije ostalo duzan, iako oni danas nisu bili u sastavu (veliki teren). Veci incident je izbegnut brzom reakcijom saigraca...

Link to comment
Danas je samo pitanje, da li ćemo ih dobiti 1 ili više razlike.
Ipak, samo jedan razlike.Beše 58. minut igre, 2-2, posle 2-0 mrzitelja. Izboren korner, koji je pretvoren u aut. Zizu izbacuje tri igrača mrzitelja iz igre, pasom ka Adaševiću, koji prolazi po gol-aut liniji protivnika, dodaje loptu meni, slobodnom na drugoj stativi i ja zabijam za 3-2 i pobedu u čast :ziga:.edit. Adašević je već odradio izveštaj. Nema potrebe ništa dodavati. Jedino može da se kaže, da smo danas igrali jako dobru odbranu (izuzetak drugi gol) i da tako treba nastaviti u buduće. Kondiciono smo spremeni, čeka se još povratak Billy-ja i madball-a da budemo i kompletni. Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

N.Ž. Žiga, Bog fudbala : Kakav žigomet... kakva dominacija... Vrh, brate! Zguza sinjore...Nebojša Petrović, SOS kanal : Total soker!!!Nikola Simić, SOS kanal : Naša deca...NebojšaPetković, Žarkovački Ronaldo : Šta je usrali ste se???

Link to comment

Tvrdo. Pobedili bolji. Resio Posrbica velicanstvenim golom sa pola metra. Filip utopio tugu u svinjskom vratu (svezem, ne dimljenom). Najjaci sastav Mrzitelja u istoriji i opet corak. Ts, ts, ts.

Link to comment
Tvrdo. Pobedili bolji. Resio Posrbica velicanstvenim golom sa pola metra. Filip utopio tugu u svinjskom vratu (svezem, ne dimljenom). Najjaci sastav Mrzitelja u istoriji i opet corak. Ts, ts, ts.
Khm...
Link to comment

Pobedili bolji kurac. Zanimljivo kako se nikako ne hvalite slučajnim golovima sa pola terena.Nego ćutite i prećutkujete ih, umesto da se hvalite svojim rezantnim, divnim šutevima. Ne razumem zašto :huh:

Edited by Filipenko
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...