Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

Lako je tebi da ih zezaš kada imaš napadače koji se vraćaju :) Ko zna šta će nam doneti 1 novo deljenje...Sinoć smo, ako se ne varam, od 25. do 30. minuta sa 4:3 u 25. minutu otišli na 7:3 i to je bilo to.Zdela luka u Užicu je ohrabrujuć pokazatelj, ali da bi dobio neke pohvale moraš se u Užicu dokazivati permaantno™, iz kola u kolo. Videćemo, tek smo počeli, mlad si, ima vremena...
Ne potpisuj me tako kako si me potpisao inace cu ja tebe potpisivati sa zvezdas angry.png :lol:p.s. ovo mi lici na raspravu bojane33 i flegme... Edited by nebojsapetkovic
Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sinoć smo, ako se ne varam, od 25. do 30. minuta sa 4:3 u 25. minutu otišli na 7:3 i to je bilo to.
Ja sam imao utisak posle 25 minuta da je proslo sat vremena. Otprilike tako su se osecala moja pluca :)
Link to comment
Mešaćemo se sigurno ponovo. Ne bi ni bio fer da ostavimo podelu nakon što su 1 prva dva pika Beowlove ekipe najavili odustajanje od FF institucije. Bili bismo suviše slabi za njih u tom slučaju. Doći će i nekoliko starih novih imena, kao što su Larsson, Madball i tako dalje.Inače, čisto da se razumemo, nemoj dozvoliti da te visok rezultat zavara. Takvi su naši fudbali generalno, dok se ima snage trči se i bori i rezultat je uglavnom tesan, što je prvih 20-ak minuta (sinoć 30-ak, pošto smo imali dosta izmena). Nakon toga dolazi do naglog pada i povećanja rezultata, pa koja se ekipa bolje snađe.
Ja sam zadovoljan sastavom ekipe koja je pretrpela azasluženo visok poraz, i svečano objavljujem da ću ja biti taj koji će je pojačati, doneti čvrstinu 1 odbrambenom bedemu te hraniti brzonogog Radeta upotrebljivim loptama.
Link to comment
Ja sam zadovoljan sastavom ekipe koja je pretrpela azasluženo visok poraz, i svečano objavljujem da ću ja biti taj koji će je pojačati, doneti čvrstinu 1 odbrambenom bedemu te hraniti brzonogog Radeta upotrebljivim loptama.
Dok je nama lebrona na golu, mozete da dovedete koga vam srce zeli :) Uostalom siguran sam da ce novi HL pleniti dobrom kondicijom i odlicnim trcanjem te uneti pokretljivost u 1 ekipu kapitena beowla :D
Link to comment

Posto je bilo dosta najva o otkazima sledece nedelje, a s druge strane ockujemo i povratak nekih starih kajli, pa i nekih novih koji nisu mogli ove nedelje da dodju ne bi bilo lose da pocenmo vec sad da se prebrojavamo. Takodje bi bilo fino da HL potvrdi prisustvo svojih koleza Igora i Radeta.1. iskudija

Link to comment

najverovatnije 6. Henrik Larsson.Svakodnevno pešačenje od Slavije do Skadarlije i sitne vežbice daju 1 rezultate, Rapten K sređuje bol u leđima (još 1 pošast koja me je napala, a u pičku matericu angry.png), verujem da ću biti spreman da u poadeljak odigram bar poluvreme (stegnuti zubi i blokade se podrazumevaju).

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...