Jump to content
IGNORED

Forumaški fudbal, sezona 2007/2009.


henrik larsson

Recommended Posts

posle godinu dana pauze, mogli bi da vratio ovaj topik u zivot. dakle ima li zainteresovanih da opet zaigramo?

 

ajde prvo da se prebrojimo koliko bi ljudi dolazilo redovno.

 

racunajte mene i acu.

 

dalje

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nebojsapetkovic

    725

  • harper

    696

  • Filipenko

    552

  • adasevic

    524

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja samo kao navijac. Koleno je ok, cak pomalo i trcim od skora, ali za fudbal tesko da cu biti... Petkovic je postao cale pre neki dan a i nagojio se pa ne verujem da ce moci bas odmah, al bi verujem igrao u perspektivi... Al javice se on vec :)

Link to comment

termin: sto se mene tice od ponedeljka do cetvrtka posle 6 mi sve odgovara.

 

lokacija: gde ugrabimo termin, da se j apitam ja bi uvek gurao balon na zemunskom keju, ali predpostavljam da vecini nije bas milo da se cima s prave strane reke :). trudbenik je uvek u igri, mada iskreno meni malo daleko. ako neko ima neki drugi predlog, samo napred

Link to comment

U petak sam pitao u trudbeniku i bilo je slobodnih termina za ponedeljak i utorak od 22h. Posto vec igram fudbal i basket, finansijski bih se malo nategao i za treci termin nedeljno, ali ako nas bude dovoljno verovatno bih se skrpio nekako.

 

Prethodni pokusaji odrzavanja termina forumaskog fudbala nam govore da je veoma tesko iz nedelje u nedelju skupiti 10 ili 12 ljudi, tako da je moj predlog da ja dovedem svoju ekipu, a ostatak foruma da skupi jednu.

 

U svakom slucaju, bilo bi veoma pozeljno da se forumasi HITNO izjasne da li su uopste zainteresovani, jer i ono malo slobodnih termina u gradu veoma brzo ce se razgrabiti. 

Link to comment
  • 2 years later...
  • 8 months later...
  • radisa unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...