Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Prvih 10 ili 12 na listi ide direktno, a ostatak u playoff.

 

I tada bi strepeli od žreba i molili se da izvučemo San Marino ili Andoru, a ne nezgodne Jermene ili severne Irce. :laugh:

Link to comment

Dobra stvar oko ovoga je sto ce se unormaliti sistem takmicenja, nema vise kalkulacija gde treceplasirani prolazi dalje. To je i jedina dobra stvar, jbt, da l Evropa ima 35 drzava?

Link to comment

ima 55 reprezentacija, opet će mnoga zvučna imena izvisiti :happy: još ako zakomplikuju sa davanjem mesta preko lige nacija

- za sp su bile podeljene u 10 grupa, ako bi se takav sistem i dalje primenjivao, prve 3 bi išle na ep u najboljem slučaju, što bi značilo da bi ekipe poput bugarske, bosne, austrije, mađarske, slovenije ili montenegra ispušile za ep, to kada se pogledaju igrači koji nastupaju za njih nisu nikakvi jermeni ili sirci :D

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

na ovo ep cemo se plasirati

 

 

 

odlična ideja

 

još priključiti Kinu i neke Arape, šta ima veze što nisu Evropa, puni su love

 

predlažem i da se održava EP jednom u tri meseca, tako će se više zaraditi nego na 4 ili 2 godine

 

kvalifikacije ukinuti, organizovati javno nadmetanje, ko može više da plati taj ide, ostali duvaju (ali im se kotizacija, koje mora biti milionska, ne vraća)

 

cena karte da bude 100 evra i to najjeftinije, one iz nekog stuba. pivo 70 evra, kokice 50 evra (mala kesa). i tu će biti prihoda extra

 

na kraju, mislim da UEFA treba da pripadne i 5% BDP svake evropske države pride. bez neke protivusluge, čisto kao respekt prema tako sexy organizaciji

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment
14 hours ago, Nikodije said:

na ovo ep cemo se plasirati


Azerbejdzan
Jermenija, Kazahstan
Estonija

Albanija

Skotska
?

 

Spoiler

Natrcacemo na zlatne generacije Gibraltara i Belorusije, a iz prvog sesira Svabo i eto nevolje. Da se pogledamo u oci, napisemo analizu od 300 strana, podmladimo momcad i ne lomimo preko kolena, tu je EP 2032 sto kaze Tresko, i plejof: Srbija - Andora kada cemo pokleknuti pod teretom ocekivanja mnogih generacija i zatraziti da budemo prebaceni u Okeaniju. 

 

Link to comment

Ali da li ce najvece trziste u Evropi, Rusija, zeleti biti deo uefa ili ce otici u aziju kada se skinu zabrane? Moglo bi jos tu par zemalja da napusti uefa taman da svi mogu da ucestvuju na euro.

Link to comment
4 hours ago, Plajvi said:


Azerbejdzan
Jermenija, Kazahstan
Estonija

Albanija

Skotska
?

 

  Hide contents

Natrcacemo na zlatne generacije Gibraltara i Belorusije, a iz prvog sesira Svabo i eto nevolje. Da se pogledamo u oci, napisemo analizu od 300 strana, podmladimo momcad i ne lomimo preko kolena, tu je EP 2032 sto kaze Tresko, i plejof: Srbija - Andora kada cemo pokleknuti pod teretom ocekivanja mnogih generacija i zatraziti da budemo prebaceni u Okeaniju. 

 

- nije ni blizu tako, pogledaj koje sve repke nisu bile u top 3 u svojim grupama, ja sam neke naveo, a ti mi kaži koliko repki ne bi volelo da im na golu stoji oblak, da im štoperi budu alaba i savić i da ne idem sad dalje po pozicijama, na prste jedne ruke bi se mogle nabrojati, a to su  igrači koji bi i po novom proširenom formatu ep gledali sa plaže :happy:

- uostalom ako 6 od 10 južnoameričkih repki od 2026 bude imalo prolaz na sp, 32 od 55 iz evrope je isti odnos

- ja bih povećao na 40 ili 48 napravio 8 grupa po 5 ili 6 timova, tako da svaka ekipa ima zagarantovanih 4 ili 5 mečeva i onda dalje 1/8 finala itd

- naravno ukinuo bih kvalifikacije i organizovao ep na svake 2 godine, jedno u letnjem pa onda u zimskom terminu, kada su igrači odmorni i željni fudbala

- s tim što bi poslednjeplasirani timovi izgubili pravo da igraju naredno ep, pa da vidiš kako bi prštalo u svakom meču :D

Link to comment

Pa jeste, najbolje da svaka reprezentacija koja ima jednog igrača posle grupne faze u LŠ odmah ide na Euro. Mislim super je Savić ali šta to vredi kada je ostatak tima raspad.

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

- nije ni blizu tako, pogledaj koje sve repke nisu bile u top 3 u svojim grupama, ja sam neke naveo, a ti mi kaži koliko repki ne bi volelo da im na golu stoji oblak, da im štoperi budu alaba i savić i da ne idem sad dalje po pozicijama, na prste jedne ruke bi se mogle nabrojati, a to su  igrači koji bi i po novom proširenom formatu ep gledali sa plaže :happy:

- uostalom ako 6 od 10 južnoameričkih repki od 2026 bude imalo prolaz na sp, 32 od 55 iz evrope je isti odnos

- ja bih povećao na 40 ili 48 napravio 8 grupa po 5 ili 6 timova, tako da svaka ekipa ima zagarantovanih 4 ili 5 mečeva i onda dalje 1/8 finala itd

- naravno ukinuo bih kvalifikacije i organizovao ep na svake 2 godine, jedno u letnjem pa onda u zimskom terminu, kada su igrači odmorni i željni fudbala

- s tim što bi poslednjeplasirani timovi izgubili pravo da igraju naredno ep, pa da vidiš kako bi prštalo u svakom meču :D

Faktički bi kvalifikacije preimenovao u grupnu fazu EP, samo bez Vatikana, Gibraltara i San Marina :D

 

Jest da bi trajalo 2 meseca, ali bi bar interesovanje u zemlji domaćina bilo ludačko za mečeve grupne faze poput Albanija-Crna Gora ili Letonija-Norveška :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...