Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

9 hours ago, Plajvi said:

drkacemo loptu non-stop

to je suštinski ono što se desilo protiv Turske, ne znam dal je umor ili mrtvi deo sezone bio u pitanju ali u Oslu očekujem da vidim 30 minuta prvog poluvremena protiv Rusije i 60 minuta drkanja. Pašće jedan gol Tadić-Mitrović i onda par prodora Halala. Ako se ode na produžetke jebeno je jer crveni će kad-tad izleteti sudiji iz džepa

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ne idemo na rezultat, za sad idemo na posed i broj tacnih dodavanja. Ocekujem 60% poseda i 500+ dodavanja u Oslu. Osetice se inferiorno totalno a jos na domacem terenu. Tumba je tu modernu igru od noge do noge patentirao jos devedesetih. Vizionar, ali eto nema ko da shvati. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam kako za ristica ima mesta, ne znam ni ko je to, a recimo na spisku nema jojica...mogao je da ga pozove da mu malo ozivi karijeru...pavlovic, milenkovic, vlahovic, mitrovic...odbrana i napad...sve partizanova deca...i zivkovica je trebalo da pozove...eno ga gol, pa onda asistencija

Link to comment
2 hours ago, pantelia said:

Kostic izasao zbog povrede protiv Herte.

 

Tumbakovic je mudro predvidio tu mogucnost pa je pozvao Ristica. Na kraju ce na toj poziciji igrati Kolarov, sto mozda i nije lose jer ga onda nece biti medju trojicom u obrani.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...