Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Mnogi iz te generacije su sad pod stare dane po podkastovima i intervjuima pricali da bi jedina tekma koju bi hteli da igraju ponovo Australija. 

Meni ta tekma pala teze od Mijatove precke, zaista mi je prvi put bilo zao sto su izgubili, nisam rekao nista jedno 3 dana. I celo to prvenstvo sam posle ispratio preko kurca.

Prvu protiv Gane su izduvali tipicno pickinski kao i protiv Svice, protiv Svabova smo prvo mi imali srece pa posle oni, al' sta sve nije hteo u gol protiv ovih to je strasno. 

Pantela na tom turniru dao vise golova od Runija i Penalda zajedno. Ta ekipa sa sve Radomirom je bila carska. Spic i golman nisu igrali nigde nikada, ali su bili dobri kad god ih pusti da igraju, Pantela mislim nije dao gol godinama do onog protiv Rumuna ali ga je forsirao sve vreme i vratilo se. Privoleo je Subotica da dodje (u kvalifikacijama bio slab i kiksao i ovaj ga ubaci protiv Nemacke umesto Lukovica i odigra super), ubacio Ninkovica protiv Nemacke i Australije, pre toga ubacio Milijasa koji daje 2 najbitnija gola u kvalifikacijama, Lane na mala vrata bio verovatno najvazniji spieler u ekipi + Stankovicu nasao mesto tacno gde treba. Neobicni i ispostavilo se sjajni potezi. 

Sad ce uvek neko reci da je ispao 3x iz Primere, al' bio je car. Ovi danasnji se kurce na sva usta kad odu da treniraju Krilu Sovjetov/Pahtakor. 

Edited by Plajvi
Link to comment

cuj ispao iz Primere, covek uzeo duplu krunu sa Atletikom, mislim da ce svi po tome prvo da ga pamte. Ko mu bude pamtio ispadanja iz Primere nema potrebe da razmislja o Antari ni na koji nacin.

 

+1 na sve osim na Mijata, to je bolelo u pcku mtrnu, kad si klinac malo toga ogavnog oko fudbala ti je uopste poznato ili jasno, postoje samo nasi i njihovi i bitna je samo pobeda. 2010. smo svi vec znali za batadjorine ramadani spiskove.

Link to comment

Tacno, al' protiv Holandije nismo presli centar cestito, ugazili su nas i tad a narocito 2 godine posle. Ovo s Australijom bi mi bilo zao da gledam i da se nekom drugom desi, kamoli nama. 

Nesviran penal u zadnjem minutu zbog kojeg je Radomir dobio suspenziju, a posledicno i otkaz + ono sranje sa Stojkom i Pizonom posle nam je svima ogadilo repstaciju dugorocno. 2018 gde god da sam prosao, slusao, video, nikog nije bilo narocito briga, u odlucujucoj tekmi za odlazak na SP nije bio pun stadion. 2010 smo jedva cekali, cak i prijateljske gledali i lozili se max. Necu nista novo reci, pisalo je po svim novinama, taj hajp je Radomir doneo, masa igraca iz te ekipe nisu prismrdeli tom nivou igre vise nikada, iako u dobrim godinama. U medjuvremenu je narod™ bio nalozen na 4 tekme, nijednu iz fudbalskih razloga.

Atletiko znam iz predanja, bio sam mali jos nisam pratio tad. :D Ali selektor je bio najbolji od svih otkad pratim i pamticu ga po tome. 

Link to comment

Stojko koji nije branio nigde pa je morala da mu se prasta ruzna proslost i Zigic koji nije igrao u Valensiji, obojica bili cementirani u 11. 

Zli jezici su mu to donekle zamerili.
 

 

Edited by Plajvi
Link to comment

Па није баш имао избора, ни на голу ни у шпицу. Сјећам се да је било приче да се приволи Ренсинг да брани за Србију по мајчиној линији.

Link to comment
22 hours ago, Plajvi said:

 2018 gde god da sam prosao, slusao, video, nikog nije bilo narocito briga, u odlucujucoj tekmi za odlazak na SP nije bio pun stadion. 2010 smo jedva cekali, cak i prijateljske gledali i lozili se max.

 

bio si mlađi, pa ti se čini


http://www.reprezentacija.rs/678-srbija-rumunija-5-0/

Gledalaca: 39839

 

http://www.reprezentacija.rs/762-srbija-gruzija-1-0/

Gledalaca: 40000

Link to comment

Посљедња утакмица репрезентације коју сам уживо гледао, против Француза тад.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...