Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

ne leži nam ta sovjetska škola fudbala, a ukr je njen najbolji predstavnik, sada u baraž, avidim što bi se plašili norvežana, oni da nešto vrede izborili bi plasman kroz grupu, ovalo su ostali iza šveđana i izjednačeni sa rumunima na 3 mestu

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Nije bila losa utakmica, ali neodlucnost, neagilmnost, nesigurnost i nebriga nasih igraca u trenutcima kada se utakmica lomi su ozbiljan problem.  Za reprezentaciju, kao i za klub, mora da se  grize i izgara, narocito kada se odigra los potez i lopta izgubi. 

Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

ne leži nam ta sovjetska škola fudbala, a ukr je njen najbolji predstavnik, sada u baraž, avidim što bi se plašili norvežana, oni da nešto vrede izborili bi plasman kroz grupu, ovalo su ostali iza šveđana i izjednačeni sa rumunima na 3 mestu

Sta znaci ova rec osim sto sluzi za obogaljivanje srpskog jezika?

Link to comment
8 minutes ago, Zico said:

Mogao je Rodic da ispuca ali se uplasio da ne napravi penal, iako je imao sasvim dovoljno vremena da  intervenise. 

 

Rodic poslednjih desetak minuta utakmice nije mogao nista osim da legne na travu i umre, bilo je samo pitanje trenutka kada cemo primiti gol preko njega.

Link to comment

Koliko znam Norvezani vec imaju dug niza nepobedivosti kuci.

Ono sto oni igraju nama odgovara, to je neki ostrvski fudbal a fizicki nisu dominatniji od nas.

 

Ali problem oko nase reprezentacije je velik i pitanje je koliko ce igraci biti spremni da se trude.

Link to comment

Dobro je postigli smo gol( i to 2) protiv Ukrajine.Sledeci put kad budemo imali normalnu vlast i normalni FSS cemo ih valjda pobediti. Nek me neko ispravi ako sam pogresio,jel cemo mi to biti na zrebanju za Euro.Znacemo vec pre baraza ko ce nam biti potencijalni protivnik na Euru. 

Edited by Cash
Link to comment

tako kažu, prvo je žreb za Euro, pa onda baraži

 

represtacija igra efikasno već dva i po ciklusa. dva gola po utakmici u ovim kvalifikacijama, prvo mesto u grupi i skoro sve pobede u ligi nacija, prvo mesto i dva gola po utkmici sa Muslinom. samo što je na poslednjoj Muslinovoj utakmici bio pun stadion i vatromet, a danas nije :dry:

Link to comment
12 minutes ago, pasha said:

Koliko znam Norvezani vec imaju dug niza nepobedivosti kuci.

Ono sto oni igraju nama odgovara, to je neki ostrvski fudbal a fizicki nisu dominatniji od nas.

 

Ali problem oko nase reprezentacije je velik i pitanje je koliko ce igraci biti spremni da se trude.

 

kad se igra taj baraz? 

Link to comment

 

12 minutes ago, Miljenko said:

Nasi golmani tradicionalno slabije brane kada igraju za reprezentaciju (mozda je Stojkovic izuzetak).

Ne slazem se.  Vecina nasih golmana (Beara, Soskic, Ilija Pantelic, Dragan Pantelic, Ognjen Petrovic, Stojkovic...) svoju karijeru su izgradili igrama u reprezentaciji.  Poslednjih decenija imamo slabije golmane i njihov ucinak u reprezentaciji nije nista bolji nego u klubovima.  Trenutno nas najbolji golman, Borjan, je na zalost izabrao da igra za Kanadu.  Sa njim u timu imali bismo vise uspeha.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...