Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Reprezentacija Srbije

Recommended Posts

mlatko

Da, kako izgleda na pobednika Bugarska-Skotska

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

triple_nippled
13 minutes ago, Cash said:

Ko bi igrao na sredini ?

Onako iz prve, mogli bi sms, gacinovic I maksimovic. Mladi momci, zalog za buducnost. 

ronin

Nećemo mi naravno stići do pobednika SCO - BUL...

Zed

Jbg, ipak Norveška u gostima. 50-50 šanse.

Plajvi

Sve i jedan selektor je turao panjeve u 11. Pre toga su turali isluzene rage u 11 do smrti. S najjacim trenutnim raspolozivim sastavom ne znam da li smo ikada igde izasli na teren. 

Edit: Halandov sin mece het-trik nasoj po 478. put smusenoj odbrani koja nije imala svoj dan/plan/san, sta god. 

No, posten da budem, da ne bude da mi je samo pun pimpek nasih - Bugarska se raspada jako jako dugo nista od njih. A sad im cak ni igrace ne znam, jedino Milanova, Popova i Djakova, a to su igraci na nizem nivou od Ljajica, Fejse i Lazovica - koji kod nas vise za 11, ponekad cak i 18. 

Ni pre s Berbatovim i oba Petrova nisu bili uspesni, ako se ne varam posle one odlicne generacije koja se raspala na SP 98, oni su samo jedno EP igrali, a i tu su bili za punjenje. 

Edited by Plajvi

Cash
7 minutes ago, Plajvi said:

Sve i jedan selektor je turao panjeve u 11. Pre toga su turali isluzene rage u 11 do smrti. S najjacim trenutnim raspolozivim sastavom ne znam da li smo ikada igde izasli na teren. 

Pa jesmo protiv Portugala i primili 4 komada

Edited by Cash

Plajvi

Koji je nas najjaci sastav? Dmitar, Rukavina, Splavarov, Milenkovic, Nastasic, Milivojevic, Matic, Tadic, Lazovic, Kostic, Mitar?

Ili u 11 treba da budu Rajkovic, Maksimovici, SMS, Gacinovic, Radonjic, Jovic? Ne znam ni sam.

Ja bi' probao s 3 CB-a nazad, Nastasic, Milenkovic, Maksimovic, celu desnu Lazovic, celu levu Kostic, centralni i def vezni Milivojevic i Maksimovic, ispred Tadic i napred Jovic i Mitrovic. I ne odustajati od ove ideje bar 5-6 utakmica, da se iskristalise. A ne da skaces iz 4-2-3-1 u ovo, ovi iz odbrane ne znaju gde treba da stoje. 

Klupa: Rajkovic/Dmitrovic, Splavarov, Matic, SMS, Radonjic, Ljajic, Gacinovic.

levi

i na prvoj utakmici u Portugalu je bio tim bez večine bezveznjaka

iako su  falili neki igrači, ali oni koji su igrali i treba da budu tu

az67
48 minutes ago, ronin said:

Duel titana...Škotska vs Bugarska

Ne upada automatski Bugarska umesto Finske, već se žreba ko od drugoplasiranih iz Lige C - Bugarska, Izrael, Rumunija i možda Mađarska (ako se ne plasira direktno) ide na Škotsku, Preostale ekipe idu u baraž Lige A (gde će verovatno biti samo Island i čekaće tri ekipe iz nižih liga), čak je vrlo verovatno da najbolje plasirana od njih (Bugarska ili Izrael) bude domaćin u polufinalu.

Recimo, realna je situacija da u baražu lige A igraju Island-Mađarska i Izrael-Rumunija.

az67
1 minute ago, Zed said:

A ko će onda igrati u bramažu lige B?

Četiri ekipe iz lige B, recimo Bosna-Severna Irska i Slovačka-Irska.

kud u maglu Simoviću

rajković - nastasić, maksimović, milenković - kostić, sms, milivojević, lazović - tadić, ljajić i mitar

umesto kostića kolarov koga se Ćemo gledati još neko vreme

W.F.C.

Eto kako nam se otvara, moguce je finale baraza sa indisponiranim Bugarima kojima ce mozda da suspenzuju stadion zbog ovih Levski revolucionara sto traze Nis i Skoplje. Laganih 2:0 za nas ako se igra tamo. 

*edited by mod

Ako budemo igrali finale sa bugarima svakako smo mi domacini. 

Milošica

Slažem se sa Simovićem.I meni je to prvih 11.

Šteta je što Mitrović i Jović nikako nisu kompatibilni zajedno na terenu.