Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

2 hours ago, John Coltrane said:

 

Los vam je primer, zasto niste uzeli nekog anonimusa iz Ling Long lige? Takodje nigde nisam rekao da ce Tumba (ili bilo koji selektor) pozvati 22 pajsera samo zato sto svi moraju da se prodaju. Sad malo izvrcete ono oko cega je diskusija krenula. Ni FSS nije toliko umobolan da ne zove Tadica, Mitrovica, Milenkovica, Dmitrovica, Milivojevica, Kostica...dakle igrace koji svojim igrama zasluzuju da budu u prvih 11.

 

 

Ha, ha, ha.  Los je primer ako ne podrzava hipotezu.  Nadam se da se ne bavite naukom.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

44 minutes ago, triple_nippled said:

 

 

3-4-1-2 bi bila bas seksi formacija, sa kosticem i lazovicem na bokovima. stopere imamo, sredinu isto, tadic zacementiran na amc i u spicu jovic-mitrovic.

 

 

Ko bi igrao na sredini ?

Link to comment

Sve i jedan selektor je turao panjeve u 11. Pre toga su turali isluzene rage u 11 do smrti. S najjacim trenutnim raspolozivim sastavom ne znam da li smo ikada igde izasli na teren. 

Edit: Halandov sin mece het-trik nasoj po 478. put smusenoj odbrani koja nije imala svoj dan/plan/san, sta god. 

No, posten da budem, da ne bude da mi je samo pun pimpek nasih - Bugarska se raspada jako jako dugo nista od njih. A sad im cak ni igrace ne znam, jedino Milanova, Popova i Djakova, a to su igraci na nizem nivou od Ljajica, Fejse i Lazovica - koji kod nas vise za 11, ponekad cak i 18. 

Ni pre s Berbatovim i oba Petrova nisu bili uspesni, ako se ne varam posle one odlicne generacije koja se raspala na SP 98, oni su samo jedno EP igrali, a i tu su bili za punjenje. 

Edited by Plajvi
Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

Sve i jedan selektor je turao panjeve u 11. Pre toga su turali isluzene rage u 11 do smrti. S najjacim trenutnim raspolozivim sastavom ne znam da li smo ikada igde izasli na teren. 

Pa jesmo protiv Portugala i primili 4 komada

Edited by Cash
Link to comment

Koji je nas najjaci sastav? Dmitar, Rukavina, Splavarov, Milenkovic, Nastasic, Milivojevic, Matic, Tadic, Lazovic, Kostic, Mitar?

Ili u 11 treba da budu Rajkovic, Maksimovici, SMS, Gacinovic, Radonjic, Jovic? Ne znam ni sam.

Ja bi' probao s 3 CB-a nazad, Nastasic, Milenkovic, Maksimovic, celu desnu Lazovic, celu levu Kostic, centralni i def vezni Milivojevic i Maksimovic, ispred Tadic i napred Jovic i Mitrovic. I ne odustajati od ove ideje bar 5-6 utakmica, da se iskristalise. A ne da skaces iz 4-2-3-1 u ovo, ovi iz odbrane ne znaju gde treba da stoje. 

Klupa: Rajkovic/Dmitrovic, Splavarov, Matic, SMS, Radonjic, Ljajic, Gacinovic.

Link to comment
48 minutes ago, ronin said:

Duel titana...Škotska vs Bugarska

 

Ne upada automatski Bugarska umesto Finske, već se žreba ko od drugoplasiranih iz Lige C - Bugarska, Izrael, Rumunija i možda Mađarska (ako se ne plasira direktno) ide na Škotsku, Preostale ekipe idu u baraž Lige A (gde će verovatno biti samo Island i čekaće tri ekipe iz nižih liga), čak je vrlo verovatno da najbolje plasirana od njih (Bugarska ili Izrael) bude domaćin u polufinalu.

 

Recimo, realna je situacija da u baražu lige A igraju Island-Mađarska i Izrael-Rumunija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...