Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

9 minutes ago, Zico said:

Gde moze da se pogleda serijal?

Nigde za sad, postoji samo YT kanal sa trejlerom, a bilo je na O2 skoro, svako prvenstvo gde smo bili je epizoda od pola sata. Stavice valjda na taj kanal uskoro.

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Pare mi je tražio jedan novinar čiji sin je išao u školu sa pokojnim Batom (Brankom) Bulatovićem, tadašnjim gensekom reprezentacije. Tražio mi je 50.000 maraka da igram. Ja nisam hteo da platim i onda su odveli jednog igrača na SP u Francuskoj koji do tada nije ni igrao za reprezentaciju - rekao je Bogdanović i nastavio:

- I kako misliš da im se na kraju vrati? Ne bih im dao pet maraka, a ne 50.000. Ne bih mogao da stanem u ogledalo i pogledam se kasnije. Obraz nizašta ne dajem - iza svake svoje reče stojim. Nije to bila stvar u novcu. Ih, tada je love bilo za sve. Smešno.

- Daš 50.000 hiljada i napraviš vrhunski ugovor. Ja sam tada mogao, kada sam odlazio iz Atletika, da potpišem za Aston Vilu. Menadžer Vile u julu mesecu zove Atletiko i šalje avion na aerodrom. Mi na aerodrom, zovu iz Atletika i kažu ''Vraćaj se. Ne možeš da dobiješ radnu dozvolu.'' Imao sam tri nastupa za reprezentaciju, trebalo mi je šest. Opušteno sam mogao da kupim sebi nekoliko utakmica za nacionalni tim. Mogao sam da platim tih 50.000, odem na SP, izguram još tri četiri prijateljske i ko zna u kom pravcu bi mi išla karijera. NISAM HTEO.

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Ali tu je Albert Nadj, svetionik, koji kaze da je sve laz. 

 

Albert Nadj koji brani reprezentaciju recima da njemu niko nije trazio i da ne zna nikoga kome su trazili samo da bi u narednom pasusu rekao kako je jedini igrao levog beka i mislio da je siguran za SP a onda dobio sut kartu i Santrac bezao od njega da ne bi morao da mu objasnjava zasto iako je njemu tada vec sve bilo jasno :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...