Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

ovako.pitam za savet jer mi uskoro ističu ugovori ta total TV ovde u selu, VIP internet i VIP mobile.

bio sam u lazarevcu i dobio informaciju da je signal za VIPov kućni net slab i da ne mogu da mi obezbede kvalitet. onda sam pogledao šta nudi total za selo moje malo (trenutno imam total TV) i, vredi li da se uzme OVO. podvrsta total trio extra kao zamene ta total TV i VIP internet. poseban savet molim za total internet vezu.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Daj, nemoj da zezaš imao sam (bukvalno) bolji od ovog pre 10 godina. Ako je trošak, pogledaj kako stoje sa PS4, daleko bolje od onoga sa linka, a pretpostavljam da je cena slična.

Link to comment

jbga, treba za cigare dnevno 1.200 din u kucu :cry: bas mi komp treba tj. da moze CD da pusta, posto na ovom sad ne radi, a treba mu za skolu, svaki predmet neki CD

trosak jeste, ali nije da se ne moze kupiti i taj od recimo 700evra, samo sto sam ja predlagao na prolece za rodjendan da mu uzmemo, ali zena guglala i kaze sta fali ovom :D idemo za vikend da kupimo.

nego moze li fortnite na ovom :lolol:

 

Link to comment

Ne znam da li ovaj može bilo šta da pušta sem onih prastarih flash igara, procesor ti je iz tog perioda od pre 10 godina, a i onda je bio samo solidan, a grafička integrisana. Ko zna da li bi pokrenuo title screen kad su novije igre kao Fortnite u pitanju. Šta ja znam, ponesite diskove, pa probajte, ali iskreno mislim da je mrka kapa...

 

 

 

 

7 minutes ago, radnik said:

jbga, treba za cigare dnevno 1.200 din u kucu :cry:

 

 

Auuu, em trujete malog, em se trošite. Sećam se da sam jednom, valjda dok sam još bio student, rekao mojima "dobro da niste pušili dok sam odrastao, inače bih vas naterao da to ne radite"!   :lolol: :nobles:

 

Link to comment
35 minutes ago, radnik said:

jbga, treba za cigare dnevno 1.200 din u kucu :cry: bas mi komp treba tj. da moze CD da pusta, posto na ovom sad ne radi, a treba mu za skolu, svaki predmet neki CD

trosak jeste, ali nije da se ne moze kupiti i taj od recimo 700evra, samo sto sam ja predlagao na prolece za rodjendan da mu uzmemo, ali zena guglala i kaze sta fali ovom :D idemo za vikend da kupimo.

nego moze li fortnite na ovom :lolol:

 

Ne zajebavaj, uzmi datetu ovako nešta, kad ti je već fond 700E...

 

https://www.gigatron.rs/gigatron_racunari/gigatron_prime_energy_9469f-255809

 

Ako štediš, uzmi ovako nešto

 

https://www.gigatron.rs/gigatron_racunari/gigatron_prime_energy_9457f-257496

 

AKO nađeš negde povoljnije, gldaj da bude i5 procesor, neka GF1060 kartica i bar 8GB rama i SSD... (kao druga konfa)...

 

Sve ispod toga je bezveze da uzimaš za dete...

 

 

Link to comment
2 hours ago, radnik said:

jbga, treba za cigare dnevno 1.200 din u kucu :cry: bas mi komp treba tj. da moze CD da pusta, posto na ovom sad ne radi, a treba mu za skolu, svaki predmet neki CD

trosak jeste, ali nije da se ne moze kupiti i taj od recimo 700evra, samo sto sam ja predlagao na prolece za rodjendan da mu uzmemo, ali zena guglala i kaze sta fali ovom :D idemo za vikend da kupimo.

nego moze li fortnite na ovom :lolol:

 

Pre nego potrosis skupe pare na gejming racunar ili konzolu razmisli i o sledecem: Google je upravo lansirao Stadia servis namenjen strimingu igra, MS kasni sa ogdovarajucom platformom, ali ce uskoro biti dostupna za testiranje, Amazon se takodje ukljucio, a Sony ce koristiti MS platformu. Placanje je mesecna pretplata. Posmatraj te servise poput Netflixa za gejming.

Edited by Ras
Link to comment
10 hours ago, radisa said:

Ne zajebavaj, uzmi datetu ovako nešta, kad ti je već fond 700E...

 

https://www.gigatron.rs/gigatron_racunari/gigatron_prime_energy_9469f-255809

 

Ako štediš, uzmi ovako nešto

 

https://www.gigatron.rs/gigatron_racunari/gigatron_prime_energy_9457f-257496

 

AKO nađeš negde povoljnije, gldaj da bude i5 procesor, neka GF1060 kartica i bar 8GB rama i SSD... (kao druga konfa)...

 

Sve ispod toga je bezveze da uzimaš za dete...

 

Sto striktno i5, a ne neki ryzen, mislim ja imam intel 15 godina i sada cu predjem na AMD, ne mora 3600, R5 2600 ce odraditi posao samo tako za 120e. Za ostalo se u globalu slazem, mada za 1080p moze proci i neki  RX570, 580 za GPU, zavisi sta moze da se nadje i po kojoj ceni.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...