Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Preporuka za neki jeftiniji mis+tastatura combo. Logitech MK520 me fino sluzili par godina, dok mis nije poceo da dvoklikce™. Odgovarala bi mi manja/ kraca tastatura, koristim samo osnovne dugmice, a bice pored wacom tableta, pa da ustedim na prostoru. Ne mora biti combo. Tnx.

Link to comment
8 hours ago, kipo said:

Preporuka za neki jeftiniji mis+tastatura combo. Logitech MK520 me fino sluzili par godina, dok mis nije poceo da dvoklikce™. Odgovarala bi mi manja/ kraca tastatura, koristim samo osnovne dugmice, a bice pored wacom tableta, pa da ustedim na prostoru. Ne mora biti combo. Tnx.

 

Dvoklike možeš da rešiš zamenom  mikroprekidača, ima kao neki logitech na KP za 370ish dindži, kontam Kinezi, al ako ti igra...

Link to comment

Hvala za savete, uspeo je danas da sredi komp u nekom lokalnom servisu (bios chip), te se odlaze ovo do daljnjeg.

Ali ce verovatno postati aktuelno opet u nekom trenutku :)


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

Dvoklike možeš da rešiš zamenom  mikroprekidača

Pitao sam uzgred jel popravljivo™ ili da bacam, rekose mi da bacim :unsure:  Provjericu ovo, hvala.

Link to comment

Raspala mi se SD kartica koju preko 10 godina koristim u foto-aparatu :/

Prosle godine uzeh Samsung EVO Plus microSDHC 64 GB  

za malu action kamericu za muza posto je takva, tj. takve klase i karakteristika, bila preporucena za te svrhe. Pritom i kamerica ima samo micro SD ulaz. Razmisljam da uzmem onda sebi istu, ali mi je proslo kroz glavu: da li ima neke bitne razlike da li je kartica bas SD ili microSD sa adapterom, ako uzmemo u obzir moju namenu? Kartica ce uvek biti u foto-aparatu, ne planiram da je koristim za vise prilika. Na komp cu morati da je kacim preko USB citaca, pisala sam o patnjama sa SD portom od kako mi je komp updateovan na Win10 (jednostavno nikad ne prepozna da ima nesto u sebi).

 

//Mada sad gledam, npr. ovih Samsung EVO ni nema kao SD, samo kao microSD sa adapterom.

Link to comment
On 2.8.2019. at 0:25, Mil@n said:

 

Dvoklike možeš da rešiš zamenom  mikroprekidača, ima kao neki logitech na KP za 370ish dindži, kontam Kinezi, al ako ti igra...

Zamijenjeno danas, kao nov je. Hvala, vec sam htio proslijediti klincima.

Link to comment
Zamijenjeno danas, kao nov je. Hvala, vec sam htio proslijediti klincima.
Super :)

Gde si uzeo mprekidač I koliko su ti naplatili zamenu?..

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...