Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Imao sam jos pre par nedelje neke informacije vezano za Saleta Djordjevica i razloge sto su ga otpustila ali sam sinoc sa jos jedne strane dobio potvrdu te price pa rekoh da napisem. Sale je od starta usao u klinc sa menadzmentom kluba, nije hteo da razgovara sa njima vezano za sastavljanje tima, nije im davao da budu prisutni na treninzima pa ih je isterivao iz sale i slicno. U principu samo su ga cekali da negde podbaci da bi ga otpustili. E sad fora je u tome sto navijaci gotive Saleta tako da kad su ga otpustili krenuli su sa prozivkom Marka Pesica koji ako Bajern ne osvoji titulu sigurno napusta klub. Radonjica ne gotive jer ne prica engleski i slicno kao i u Zvezdi smesno deluje na konferencijama i na tajm autima.

Link to comment

Meni je totalni wtf da neko ko se bavi trenerskim poslom u 2018. godini ne zna engleski. Druže, imao si godinu dana slobodno, nauči jebote, nisi slepac, do sad ga je mogao parlati sa naglaskom iz Bronksa da bolje razume crnce

Link to comment
18 minutes ago, MiddleClass said:

Sprdnja za engleski. I ovo Saletovo je precerano ako je istina.

 

 

Ma nije sprdnja, gledao sam ja prvi mec kad je Radonja dosao u Bajern i drzao je tajm aut na sprskom. Doduse tad su u petorci bili Jovic, Djedovic i Lucic :D . Jovic isto slabo prica engleski, uglavnom sve razume ali slabo prica.

Link to comment
Meni je totalni wtf da neko ko se bavi trenerskim poslom u 2018. godini ne zna engleski. Druže, imao si godinu dana slobodno, nauči jebote, nisi slepac, do sad ga je mogao parlati sa naglaskom iz Bronksa da bolje razume crnce
Znam još jednog trenera koji još manje zna engleski. Doduše, i njemu je to bio ograničavajući faktor da ostvari internacionalnu karijeru, između ostalog.
Link to comment

ja ličnon mislim da je cela priča oko toga da radonjić ne govori engleski totalno sranje jer neko ko je bio u san antoniu na usavršavanju teško da bi mogao da prođe bez engleskog ali štajaznam

Link to comment

Davao je neke izjave mislim prosle sezone na poluvremenima, ali u 3 sezone pre toga iskljucivo Radovic, nije mu comfort zone uopste, iako ume solidno. Jbg, nije igrao napolju nikad da mu udje u naviku, cenim da je 5x lakse ovladati tom komunikacijom kad imas 25 a ne 45. Itudis bolje prica srpski nego on eglenski™. :D 

Link to comment

 

Pa normalno da prica kad je pola zivota proveo ovde. I jos kasnije radio sa nasima uvek

Isto kao sto Saras vrlo solidno parla engleski, jer je bio tamo.

Mada, Zoc pokazuje i da kada nabadas nesto, ako znas, pobedjujes :Hail:

Ubice ih

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...