Jump to content
IGNORED

Fotografija - Razno


jms_uk

Recommended Posts

Molimo sve korisnike Canon DSLR aparata koji poseduju bar dva tela i tri objektiva da se registruju na Canon Professional Services mreži!Canon Professional Services je program koji profesionalcima širom sveta pruža podršku i dodatne, ekskluzivne informacije i pristup brojnim pogodnostima. U zavisnosti od registrovane opreme, CPS nudi tri nivoa članstva – Srebrni, Zlatni i Platinasti, a svaki od nivoa pruža poboljšano i kraće vreme za popravke u autorizovanim CPS servisnim centrima, kao i mogućnost besplatne pozajmice i korišćenja druge Canon opreme tokom popravke.Ukoliko se do sada niste registrovali, a ispunjavate uslove, biće nam izuzetno drago da vaša imena vidimo priključena listi reigstrovanih članova. Prilikom prijave možete registrovati vašu novu ili polovnu opremu.Registracijom što većeg broja korisnika ubrzaćemo proces dobijanja podrške i time ćete ostvariti sve pogodnosti koje vam pruža Canon CPS.https://cps.canon-europe.com/

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

^video sam to. samo mi nije jasno, da li ce to biti dostupno svakome?btw.photobucket uopste nije los. poslednji put sam imao neke fotke, okacene tamo kako bih odatle mogao da ih izvozim dalje i sigurno se secate kako je izgledao tada - nista specijalno. sada su ga malo ili malo vise doterali sminkom i izgleda bas fino.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jos vise me sada privlace ova stakla sa rucnim izostravanjem. skoro sam pazario pentacon f1.8/50mm i nisam imao vremena nesto da ga testiram [2.800din] i pre neki dan, izadjem napolje kada je bilo suncano, lepo svetlo bilo. fotkao sam drugaricu [vrlo rado bih pokazao primere, ali nije mi dala odobrenje da ih postavim i prvom prilikom kada budem nesto drugo imao, postavicu kao primer] menjao blende od 1.8 do f8 i kada sam pogledao na monitoru... vilica mi se spustila. ne toliko zbog bokeha, staklo jednostavno ima dusu. imam slican objektiv, canon f1.8 50mm autofokusni i to staklo je kao cd, a ovo drugo je kao ploca. i to je razlog zasto sam se toliko primio.mogu samo da zamislim neka, druga egzoticna stakla...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...